Warszawa, Mokotów, Marina Mokotów, Rajska
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-147703

Unikatowy apartament z ogrodem 93 m² – Marina Mokotów Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,1 m², zlokalizowane w najbardziej zacisznej części prestiżowego osiedla Marina Mokotów. Nieruchomość znajduje się na podwyższonym parterze i wyróżnia ...

Powierzchnia
75,10 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
22 503,33 zł
cena 1 690 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Marina Mokotów, Rajska

Warszawa, Wawer, Radość, Krokusów
działka na sprzedaż

SOL-GS-147702

a sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 4 391 m², położona w Warszawie, pomiędzy Wałem Miedzeszyńskim a ul. Stanisława Jachowicza. Nieruchomość znajduje się w trakcie podziału na mniejsze działki budowlane o powierzchni ok. 896 m² każda. Dla terenu zostały ...

Powierzchnia
4 391,00 m2
Cena za m2
1 138,69 zł
cena 5 000 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Wawer, Radość, Krokusów

Warszawa, Wawer, Radość, Kwitnącej Akacji
działka na sprzedaż

SOL-GS-147700

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona na terenie objętym MPZP „Zbójnicka Góra – Fromborska”. Działka oznaczona symbolem 88MNL – przeznaczenie pod zabudowę jednorodzinną na działkach leśnych. Parametry działki: długość działki od ul. Kwitnącej ...

Powierzchnia
3 991,00 m2
Cena za m2
1 052,37 zł
cena 4 200 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Wawer, Radość, Kwitnącej Akacji

Warszawa, Praga-Południe, Saska Kępa, Międzynarodowa
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-147696

Słoneczne mieszkanie na Saskiej Kępie z widokiem na Stadion i Park Skaryszewski Lokal jest świeżo po remoncie, wykończony w wysokim standardzie i dostępny od zaraz. Mieszkanie rozkładowe: Salon: ustawny i słoneczny, z wyjściem na balkon. Jadalnia: otwarta ...

Powierzchnia
46,50 m2
Piętro
10
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
17 849,46 zł
cena 830 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Praga-Południe, Saska Kępa, Międzynarodowa

Warszawa, Wola, Sienna
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-147693

Elegancki apartament w sercu Warszawy Prezentujemy wyjątkowy, przestronny apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji przy ul. Siennej. To idealna propozycja dla osób ceniących życie w centrum metropolii, które jednocześnie poszukują ciszy, bezpieczeństwa ...

Powierzchnia
79,30 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
29 886,51 zł
cena 2 370 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Wola, Sienna

Warszawa, Ochota, Szczęśliwice, Pandy
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-147684

Przestronne mieszkanie 5-pokojowe znajdujące się w jednej z najlepszych lakalizacji Szczęśliwic. Położone na 1 piętrze z 6 w budynku z windą, na zamkniętym i strzeżonym osiedlu. Mieszkanie ma okna na trzy strony świata i posiada korzystny układ pomieszczeń umożliwiający ...

Powierzchnia
130,60 m2
Piętro
1
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
18 759,57 zł
cena 2 450 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Ochota, Szczęśliwice, Pandy
Kryteria wyszukiwania

rozumiem