nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Wola, Za Żelazną Bramą, Pereca

Warszawa, Wola, Za Żelazną Bramą, Pereca
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-147900

Mieszkanie 3 pokoje z widokiem na panoramę Warszawy  Na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na 12. piętrze w 16-piętrowym budynku na warszawskiej Woli blisko Śródmieścia. Układ pomieszczeń: 3 niezależne pokoje (możliwość aranżacji ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
12
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
16 645,83 zł
cena 799 000
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Ochota, Stara Ochota, Aleja Niepodległości

Warszawa, Ochota, Stara Ochota, Aleja Niepodległości
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-147878

Na sprzedaż przestronny, trójstronny apartament położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Warszawy - al. Niepodległosci na Filtrach.  Mieszkanie jest na 4 piętrze w kamienicy z windą, wzniesionej w 1927 roku. Na mieszkanie składają się: 4 niezależne ...

Powierzchnia
118,00 m2
Piętro
4
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
24 237,29 zł
cena 2 860 000
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Ursynów, Kabaty, Kabacki Dukt

Warszawa, Ursynów, Kabaty, Kabacki Dukt
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-147853

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Kabatach, w budynku z 2014 roku. Mieszkanie jest dwustronne, rozkładowe, z oddzielną i widną kuchnią. Łazienka z wanną, osobne WC. Pokój dzienny i loggia z oknami na pario (południowy-wschód), sypialnia oraz kuchnia po przeciwnej ...

Powierzchnia
54,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
17 777,78 zł
cena 960 000

Warszawa, Wola, Radziwie
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-147825

Jasne i funkcjonalne 3 pokoje na Woli  Lokal położony na 3. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Radziwie to przestrzeń stworzona dla osób ceniących funkcjonalność i spokój. Wnętrze jest jasne, neutralne i gotowe do wprowadzenia lub własnej aranżacji. PRZEMYŚLANY ...

Powierzchnia
65,50 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
20 000,00 zł
cena 1 310 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Wola, Radziwie

Warszawa, Śródmieście, Nowe Miasto, Nowiniarska
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-147801

Przestronny apartament w sercu warszawskiego Śródmieścia – tuż przy Parku Krasińskich Na sprzedaż prezentujemy apartament zlokalizowany w prestiżowej i bezpiecznej części Śródmieścia, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych oraz Starego Miasta. To idealna propozycja ...

Powierzchnia
128,00 m2
Piętro
3
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
20 703,12 zł
cena 2 650 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Nowe Miasto, Nowiniarska

Warszawa, Mokotów, Wyględów, Woronicza
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-147759

Przestronne, 4-pokojowe mieszkanie z tarasem – Warszawa, Mokotów Na sprzedaż wygodne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 96,4 m², położone na drugim piętrze 11-piętrowego budynku w atrakcyjnej części warszawskiego Mokotowa. Układ i standard pomieszczeń: Lokal ...

Powierzchnia
96,40 m2
Piętro
2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
19 708,51 zł
cena 1 899 900
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Wyględów, Woronicza
43