Opis nieruchomości
310 PLN/m2 - DZIAŁKA BUDOWLANA 200 m OD ZALEWU ZEGRZYŃSKIEGO!
Działka budowlana ( ogrodzona, z mediami ) w cudownym miejscu przy jeziorze o powierzchni 3329 metrow , . Dzialka jest polozone przy cichej uliczce na nowopowstającej kolonii (maksymalnie 14 domków jednorodzinnych.- ZAMKNIETE OSIEDLE ) Super lokalizacja na dzialalnosc turystyczną :hotel, pensjonat lub budowę domu dla siebie .... Do zalewu 100 - 200 m ( 2 minuty drogi )
Niedaleko szkoła, przedszkole, sklep, kościół, ośrodek zdrowia. W pobliżu wygodnego przejścia do Zalewu Zegrzyńskiego. Otwiera się tu wspaniały widok na jezioro. W pobliżu posesji nowo otwarty port jachtowy Marina Diana dalej Port Pilawa z prywatnym mini zoo, Port Jachtowy Nieporęt oraz Port Nieporęt.
W Nieporęcie stacja PKP i najbliższy bankomat. W połowie drogi do jeziora urokliwa całoroczna tawerna z dobrym jedzeniem . Działka usytuowana jest w odległości 100 m od lokalnej drogi asfaltowej. Prawie na przeciwko działki znajduje się przystanek autobusowy trzech lini autobusowych jeżdżących do Warszawy.
W pobliskim Nieporęcie znajduje się przystanek kolejki SKM, którą do CENTRUM Warszawy dojedziemy w 15 min. ,.....
WARUNKI ZABUDOWY
Działki przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe, wg MPZP gminy Nieporęt z 2003r. teren oznaczony jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o symbolu w planie 17M, oraz obiekty gospodarczo-garażowe przynależne budynkom mieszkalnym o max. pow. zabudowy 60mkw.
Na terenach o których mowa możliwe jest wydzielenie w budynku pomieszczeń usługowo-handlowych o pow. nie przekraczającej 40% pow. użytkowej budynku
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.