nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Praga-Północ, Starzyńskiego

Warszawa, Praga-Północ, Starzyńskiego
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-147898

Na sprzedaż  dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,1 m², zlokalizowane na 1. piętrze zadbanej kamienicy na warszawskiej Pradze-Północ. Lokal jest w stanie do zamieszkania, na wyposażeniu znajdują się pralka, zmywarka, lodówka, kuchenka oraz piekarnik. W mieszkaniu ...

Powierzchnia
46,10 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
17 353,58 zł
cena 800 000
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Centrum, Wspólna

Warszawa, Śródmieście, Centrum, Wspólna
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-147865

PRESTIŻOWY ADRES W SERCU WARSZAWY – UL. WSPÓLNA | 3,2 m WYSOKOŚCI | NISKI CZYNSZ Na sprzedaż nieruchomość położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji stolicy – Śródmieściu Południowym. Dwustronne, klimatyczne mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy z 1950 ...

Powierzchnia
42,60 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
23 474,18 zł
cena 1 000 000

Warszawa, Praga-Południe, Gocław, Złotej Wilgi
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-147730

Komfortowe 2 pokoje z oddzielną kuchnią – Warszawa, Gocław  Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie , zlokalizowane w sercu Gocławia. Lokal znajduje się na 12. piętrze, co zapewnia doskonałe doświetlenie wnętrz oraz poczucie przestrzeni. Układ pomieszczeń: Salon ...

Powierzchnia
49,62 m2
Piętro
12
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
15 775,90 zł
cena 782 800
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Praga-Południe, Gocław, Złotej Wilgi

Warszawa, Praga-Południe, Saska Kępa, Międzynarodowa
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-147696

Słoneczne mieszkanie na Saskiej Kępie z widokiem na Stadion i Park Skaryszewski Lokal jest świeżo po remoncie, wykończony w wysokim standardzie i dostępny od zaraz. Mieszkanie rozkładowe: Salon: ustawny i słoneczny, z wyjściem na balkon. Jadalnia: otwarta ...

Powierzchnia
46,50 m2
Piętro
10
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
17 849,46 zł
cena 830 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Praga-Południe, Saska Kępa, Międzynarodowa

Warszawa, Wola, Aleja Solidarności
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-147669

Przytulne 2 pokoje w sercu Warszawy – cisza, zieleń i świetna komunikacja Na sprzedaż dwupokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie o funkcjonalnym układzie. Nieruchomość łączy w sobie prestiż mieszkania w centrum z ciszą, dzięki położeniu budynku w drugiej linii ...

Powierzchnia
42,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
20 476,19 zł
cena 860 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Wola, Aleja Solidarności

Warszawa, Praga-Południe, Saska Kępa, Lizbońska
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-147535

3-pokojowe mieszkanie z loggią – świetna lokalizacja Na sprzedaż dwustronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,9 m², położone na ósmym piętrze w 11-piętrowym budynku z 1975 roku. Nieruchomość znajduje się w doskonałym punkcie komunikacyjnym, zarządzanym przez ...

Powierzchnia
46,90 m2
Piętro
8
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
17 036,25 zł
cena 799 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Praga-Południe, Saska Kępa, Lizbońska
9
ofert
Bożena Zimińska

Pośrednik

Licencja: 9887

ziminska@soltan-n.pl

605870118
22 8280055