Warszawa, Ursynów, Kabaty, Moczydłowska
działka na sprzedaż

SOL-GS-135913

Teren objęty MPZP. Przeznaczenie - zabudowa jednorodzinna w formie budynków wolnostojących i bliźniaczych. Nieprzekraczalna wysokość zabudowy - 10,5m, powierzchnia biologicznie czynna - 70%, minimalna powierzchnia działki 750m2 (na części działki 8,5m, 80% i 1500) Wszystkie ...

Powierzchnia
4 860,00 m2
Cena za m2
1 500,00 zł
cena 7 290 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Ursynów, Kabaty, Moczydłowska

Warszawa, Białołęka, Białołęka Dworska, Annopol
działka na sprzedaż

SOL-GS-135864

Brak MPZP. Według studium U12 - zabudowa usługowa do 12m wysokości. W okolicy obiekty przemysłowe.

Powierzchnia
1 954,00 m2
Cena za m2
408,90 zł
cena 799 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Białołęka, Białołęka Dworska, Annopol

Warszawa, Mokotów, Siekierki, Augustówka
działka na sprzedaż

SOL-GS-135592

Brak MPZP.  Według studium U12 - działka przeznaczona pod działalność usługową lub przemysłową, wysokość zabudowy do 12m. Możliwy wjazd z Augustówki i Zawodzie. Wszystkie media miejskie: kanalizacja, CO, woda, prąd, gaz. Część, ok. 1/3 może być przeznaczona w przyszłości ...

Powierzchnia
2 497,00 m2
Cena za m2
1 802,16 zł
cena 4 500 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Siekierki, Augustówka

Warszawa, Ochota, Szczęśliwice, Włodarzewska
działka na sprzedaż

SOL-GS-135581

Działka objęta MPZP, przeznaczenie - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usług. maksymalna intensywność zabudowy - 0,8 maksymalna powierzchnia zabudowy - 30% maksymalna wysokość zabudowy - 11m (3 kondygnacje) minimalna powierzchnia biologicznie czynna ...

Powierzchnia
707,00 m2
Cena za m2
2 828,85 zł
cena 2 000 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Ochota, Szczęśliwice, Włodarzewska

Warszawa, Włochy, Okęcie, Szyszkowa
działka na sprzedaż

SOL-GS-135543

Brak MPZP, według studium - przeznaczenie - zabudowa usługowa do 12m wysokości (U12) Można dokupić sąsiednie działki

Powierzchnia
3 500,00 m2
Cena za m2
1 500,00 zł
cena 5 250 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Włochy, Okęcie, Szyszkowa

Warszawa, Białołęka, Tarchomin, Świderska
działka na sprzedaż

SOL-GS-135436

Według obowiązującego MPZP, teren 8432 m2, przeznaczony pod zabudowę usługową - usługi administracji (biurowce), handlu detalicznego (pawilony  handlowe), turystyki (hotele), wystawiennictwa. Zakazuje się sytuowania sklepów o powierzchni handlowej powyżej 2000m2. Szer. ...

Powierzchnia
8 432,00 m2
Cena za m2
1 500,00 zł
cena 12 648 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Białołęka, Tarchomin, Świderska
45
ofert
Włodzimierz Stajszczak

Pośrednik

stajszczak@soltan-n.pl

605870114
22 8280055