Konstancin-Jeziorna, Skolimów
działka na sprzedaż

SOL-GS-138214

Działka o powierzchni 2581 m2, szer. frontu 44 m, objęta MPZP, przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną: wolno stojącą i bliźniaczą. Wszystkie media bezpośrednio w ulicy. Rejon ulicy Długiej. Własność os. fizyczna

Powierzchnia
2 581,00 m2
Cena za m2
619,91 zł
cena 1 600 000
działka na sprzedaż - Konstancin-Jeziorna, Skolimów

Warszawa, Białołęka, Kobiałka, Olesin
działka na sprzedaż

SOL-GS-137963

Działka o powierzchni 2596 m.kw - działka z lasem prywatnym.  Wydane WZ na budynek mieszkalny jednorodzinny wolno stojący z garażem. Maksymalna powierzchnia nowej zabudowy to 0,25 w stosunku do części niezalesionej (ok. 650 m.kw.). Powierzchnia biologicznie czynna ...

Powierzchnia
2 596,00 m2
Cena za m2
485,36 zł
cena 1 260 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Białołęka, Kobiałka, Olesin

Warszawa, Białołęka, Kobiałka, Tymotki
działka na sprzedaż

SOL-GS-137960

Działka o powierzchni 1763 m.kw. pod zabudowę jednorodzinną, brak lasu. Pierwsza linia zabudowy, narożna, kwadratowa, przy najładniejszej ulicy w okolicy - w całości wyłożonej kostką. Wydane WZ na budynek mieszkalny jednorodzinny wolno stojący z garażem. Powierzchnia ...

Powierzchnia
1 763,00 m2
Cena za m2
640,95 zł
cena 1 130 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Białołęka, Kobiałka, Tymotki

Warszawa, Białołęka, Kobiałka, Ruskowy Bród
działka na sprzedaż

SOL-GS-137958

Nieruchomość składająca się z 2 działek o łącznej powierzchni 3592 m. kw. - sprzedawana wyłącznie jako całość. Nieruchomości w pierwszej linii zabudowy, bezpośredni wjazd na działkę z ulicy Ruskowy Bród. Wzdłuż ulicy szerokość 96 metrów. W ulicy media (woda, gaz, prąd), ...

Powierzchnia
3 592,00 m2
Cena za m2
462,14 zł
cena 1 660 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Białołęka, Kobiałka, Ruskowy Bród

Warszawa, Wawer, Las, Spadowa
działka na sprzedaż

SOL-GS-137903

Wawer Las,ul.Spadowa,  MPZP Zakole Wawerskie w trakcie uchwalania. Działka od frontu szerokości 30 m, aż do 60m na końcu. Działka obok, bliżej Traktu Lubelskiego, dostała WZ pod zabudowę jednorodzinną. Własność osób prywatnych. Media -prąd. Dojazd drogą szutrową. Można ...

Powierzchnia
5 345,00 m2
Cena za m2
598,69 zł
cena 3 200 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Wawer, Las, Spadowa

Warszawa, Wilanów, Kępa Zawadowska
działka na sprzedaż

SOL-GS-137575

Obszar o pow. 1,45 ha, częściowo objęty MPZP, przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną i usługową nieuciążliwą. Wytyczne zabudowy: - pow. biologicznie czynna 60 -70 % - wysokość zabudowy 12 m , 3 kondygnacje - parter, piętro + poddasze - min. działka 1200 m2 - dla ...

Powierzchnia
14 500,00 m2
Cena za m2
700,00 zł
cena 10 150 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Wilanów, Kępa Zawadowska
185