Gdańsk, Rudniki, Płonia Wielka
działka na sprzedaż

SOL-GS-137025

Działka o powierzchni 4934 m2, front szer. 72 m. Objęta MPZP, przeznaczona pod zabudowę usługową i przemysłową. Wszystkie media w ulicy. Przy głównej trasie wylotowej z Gdańska. Własność firma, do ceny należy doliczyć VAT.

Powierzchnia
4 934,00 m2
Cena za m2
912,04 zł
cena 4 500 000
działka na sprzedaż - Gdańsk, Rudniki, Płonia Wielka

Warszawa, Wilanów, Syta
działka na sprzedaż

SOL-GS-136865

Wilanów Zawady, ul. Bruzdowa. Teren objęty MPZP: tereny zabudowy mieszkaniowej o niskiej intensywności: zabudowa jednorodzinna wolnostojąca jedno- lub dwulokalowa ( min. pow działki 1200m²) i zabudowa bliźniacza (min. pow. działki 1600m²= 2 x 800m²); przeznaczenie ...

Powierzchnia
5 371,00 m2
Cena za m2
781,98 zł
cena 4 200 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Wilanów, Syta

Warszawa, Wilanów, Latoszki
działka na sprzedaż

SOL-GS-136541

Działka o powierzchni 3900 m2, szer. frontu 28 m, nie objęta MPZP, przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną: wolnostojącą, bliźniaczą i  dwulokalową. Należy wystąpić o WZ. Inwestycja rzędu 3 budynków dwulokalowych. Wszystkie media bezpośrednio w ulicy. Własność, os. ...

Powierzchnia
3 900,00 m2
Cena za m2
600,00 zł
cena 2 340 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Wilanów, Latoszki

Warszawa, Białołęka
działka na sprzedaż

SOL-GS-136381

Teren 9600 m2,szer. frontu 220 m, objęty MPZP,  przeznaczony pod zabudowę: - teren o symbolu UT(M) - usługowo techniczna z funkcją mieszkalną; usługi ponad lokalne, rzemiosła, nieuciążliwe zakłady drobnej wytwórczości, składy hurtowe, magazyny, urządzenia infrastruktury ...

Powierzchnia
9 600,00 m2
Cena za m2
754,00 zł
cena 7 238 400
działka na sprzedaż - Warszawa, Białołęka

Warszawa, Wilanów, Zawady, Ruczaj
działka na sprzedaż

SOL-GS-135458

Działka o pow. ok. 11 tys.m², szer. frontu 46 m. Brak MPZP, należy wystąpić o WZ, w okolicy zabudowa jednorodzinna. Media - gaz, woda, prąd w ulicy przy działce, brak kanalizacji choć jest w planach gminy. Dojazd asfalt. Własność osób prywatnych. Cena do negocjacji. ...

Powierzchnia
11 000,00 m2
Cena za m2
500,00 zł
cena 5 500 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Wilanów, Zawady, Ruczaj

Otwock, Ługi
działka na sprzedaż

SOL-GS-135398

Otwock Ługi, działka 6500m² z Warunkami Zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie 3 budynków mieszkaniowych wielorodzinnych z usługami w części parteru; pow. zabudowy 45%, w tym 36% zab. kubaturowej; pow. biol. czynna 55%; max. wysokość 14m; min. 1,2 ...

Powierzchnia
6 500,00 m2
Cena za m2
700,00 zł
cena 4 550 000
działka na sprzedaż - Otwock, Ługi
185