Warszawa, Białołęka, Piekiełko, Modlińska
działka na sprzedaż

SOL-GS-133288

Działka z wybudowanym garażem podziemnym , z możliwością wybudowania nad garażem budynku wielorodzinnego powyżej 2 200 m² PUMu na podstawie MPZP, jest projekt. Własność firmy, do ceny należy doliczyć VAT.  

Powierzchnia
1 700,00 m2
Cena za m2
2 058,82 zł
cena 3 500 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Białołęka, Piekiełko, Modlińska

Warszawa, Wilanów, Zawady, Syta
działka na sprzedaż

SOL-GS-132666

Teren objęty MPZP, położony w spokojnej i zielonej części Zawad, w rejonie ul. Sytej i Trójpolowej. Jest odsunięta od głównej ulicy Sytej, dzięki czemu  jest bardzo cicha i urokliwa. Działka ma kształt trójkąta, sam dojazd to prostokąt 12x90m Z jednej strony działka ...

Powierzchnia
12 078,00 m2
Cena za m2
1 001,82 zł
cena 12 100 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Wilanów, Zawady, Syta

Radzymin (gw)
działka na sprzedaż

SOL-GS-132108

Działka usługowa (w planie zagospodarowania 1U: min.pow.biol.czynna 50%; maksymalna pow.zab. 40%; wysokośc do 12 m.). Położona przy samej trasie 629 (Aleja JP II) na odcinku Marki-Radzymin. Media: woda, prąd, gaz. 

Powierzchnia
8 909,00 m2
Cena za m2
500,00 zł
cena 4 454 500
działka na sprzedaż - Radzymin (gw)

Prażmów, Krępa
działka na sprzedaż

SOL-GS-131563

Krępa – wieś w Polsce położona w województwie mazowieckim, w powiecie piaseczyńskim, w gminie Prażmów. Wieś szlachecka Krempa położona była w drugiej połowie XVI wieku w powiecie czerskim ziemi czerskiej województwa mazowieckiego. 32 km do centrum Warszawy. Teren ok. ...

Powierzchnia
200 000,00 m2
Cena za m2
100,00 zł
cena 20 000 000
działka na sprzedaż - Prażmów, Krępa

Halinów (gw)
działka na sprzedaż

SOL-GS-131506

Działka inwestycyjna położona przy "starej" trasie W-wa - Mińsk Maz. Dobry punkt. Idealna na stację paliw, dyskont, magazyny, siedzibę firmy. Kilka wjazdów. Blisko do węzła autostrady w Koniku. Prąd, woda, gaz.

Powierzchnia
10 530,00 m2
Cena za m2
600,00 zł
cena 6 318 000
działka na sprzedaż - Halinów (gw)

Aleja Piłsudskiego
działka na sprzedaż

SOL-GS-130976

Miasto podwarszawskie o dużym natężeniu ruchu; teren obok centrum handlowego z rozpoczętą budową II etapu CH. Operat szacunkowy z 30 kwietnia 2018 roku na wybudowany i całkowicie skomercjalizowany przyszły obiekt. Planowana inwestycja - budynek handlowy o pow. 1300 ...

Powierzchnia
5 095,00 m2
Cena za m2
2 492,64 zł
cena 12 700 000
działka na sprzedaż - Aleja Piłsudskiego
184