Konstancin-Jeziorna, Chylice
działka na sprzedaż

SOL-GS-129458

Teren o pow. 8577 m2, leżący w rejonie administracyjnej granicy Konstancina i Piaseczna z bezpośrednim dostępem do rzeki Jeziorki. Zabudowany nowym domem - rezydencją, o pow. 1042 m2, w stanie developerskim. Wszystkie media bezpośrednio w ulicy. Własność, os. fizyczna.  Możliwość ...

Powierzchnia
8 577,00 m2
Cena za m2
1 387,43 zł
cena 11 900 000
działka na sprzedaż - Konstancin-Jeziorna, Chylice

Darłowo, Darłówko
obiekt na sprzedaż

SOL-BS-129362

Pensjonat o pow. 340 m2, składający się z 6 apartamentów z aneksami kuchennymi i łazienkami. W pełni wyposażone wraz z meblami ogrodowymi i grillem.  Obiekt działający, całoroczny. W bliskiej odległości od plaży i centrum Darłówka. Obiekt przyjazny dzieciom. Teren ...

Powierzchnia
340,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 100 m²
Cena za m2
9 705,88 zł
cena 3 300 000
obiekt na sprzedaż - Darłowo, Darłówko

Warszawa, Wilanów, Wiertnicza
działka na sprzedaż

SOL-GS-129094

Działka budowlana na sprzedaż przy ul.Wiertniczej w Wilanowie.Położona w bardzo dobrej lokalizacji przy głównej ulicy. Świetna działka również na inwestycje,wybudowanie biurowca,hotelu -pensjonatu, siedziby firmy lub placówki dyplomatycznej,oświatowej. Działka objęta ...

Powierzchnia
1 416,00 m2
Cena za m2
3 531,07 zł
cena 5 000 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Wilanów, Wiertnicza

Ząbkowice Śląskie
działka na sprzedaż

SOL-GS-127919

Teren o powierzchni 16,5 ha, z prawomocnym PnB ( dziennik budowy ), zakładu składowania i utylizacji odpadów komunalnych. Pełna dokumentacja. Dojazd drogą asfaltową. Teren własność, firma. 

Powierzchnia
165 062,00 m2
Cena za m2
302,92 zł
cena 50 000 000
działka na sprzedaż - Ząbkowice Śląskie

Warszawa, Wawer, Anin, Kościuszkowców
działka na sprzedaż

SOL-GS-127615

Działka budowlana w Aninie, idealna na rezydencję Powierzchnia 3 480 m 2, szer. frontu 54 m, nie objęta MPZP. Ogrodzenie działki metalowe Droga dojazdowa asfaltowa Media: kanalizacja miejska, woda, prąd, gaz Spokojna okolica, plac zabaw, przychodnia, żłobek, ...

Powierzchnia
3 480,00 m2
Cena za m2
1 436,78 zł
cena 5 000 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Wawer, Anin, Kościuszkowców

Warszawa, Białołęka, Henryków
obiekt na sprzedaż

SOL-BS-126183

Do sprzedaży nowo wybudowany, oddany do użytkowania budynek z przeznaczeniem na klinikę, przychodnię, inny zakład opieki zdrowotnej, dom spokojnej starości. Skomercjalizowany , umowa 10 - letnia. Obiekt położony na Tarchominie Białołęce,  o powierzchni użytkowej 980 ...

Powierzchnia
980,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 620 m²
Cena za m2
6 632,65 zł
cena 6 500 000
obiekt na sprzedaż - Warszawa, Białołęka, Henryków
184