Wiązowna, Zakręt
działka na sprzedaż

SOL-GS-103286

Działka inwestycyjna o powierzchni 4000 m2, szer. frontu 50 m, objęta MPZP. przeznaczona pod zabudowę usługową.   Wytyczne planu: - usługi, należy przez to rozumieć prowadzenie działalności służących zaspokajaniu potrzeb ludności, niezwiązanych z wytwarzaniem dóbr ...

Powierzchnia
4 000,00 m2
Cena za m2
1 000,00 zł
cena 4 000 000
działka na sprzedaż - Wiązowna, Zakręt

Węgorzewo
obiekt na sprzedaż

SOL-BS-102861

Tawerna - restauracja to budynek dwukondygnacyjny o pow. użytkowej 600 m2, na działce 2268 m2, który może być również domem mieszkalnym lub małym hotelem z restauracją. Działalność gastronomiczna możliwa od zaraz. Dojazd drogą asfaltową. Wszystkie media.: kanalizacja ...

Powierzchnia
600,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 268 m²
Cena za m2
2 833,33 zł
cena 1 700 000
obiekt na sprzedaż - Węgorzewo

Warszawa, Wilanów, Powsinek
działka na sprzedaż

SOL-GS-101181

Działka o pow. 957 m2, zabudowana,objęta MPZP, przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Wolno stojącą i wolno stojącą 2 lokalową. Wytyczne planu: - istniejąca zabudowa może podlegać: wymianie, rozbudowie, przebudowie - pow. biologicznie czynna 70% - wysokość zabudowy ...

Powierzchnia
957,00 m2
Cena za m2
2 500,00 zł
cena 2 392 500
działka na sprzedaż - Warszawa, Wilanów, Powsinek

Warszawa, Praga-Południe
działka na sprzedaż

SOL-GS-99652

Praga Południe,Grochów, 150m. od ul.Ostrobramskiej i Parku Znicza.. Teren objęty MPZP: tereny zabudowy mieszkaniowej i usługowej max. intensywność: dla zabudowy szeregowej i małych domów mieszkalnych do 8 mieszkań - 1,5, biol. czynna - 30% max. intensywność ...

Powierzchnia
1 050,00 m2
Cena za m2
3 428,57 zł
cena 3 600 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Praga-Południe

Warszawa, Mokotów, Augustówka
działka na sprzedaż

SOL-GS-99124

Teren o pow. 1,04 ha,  objęty MPZP, przeznaczony pod zabudowę usługową i handlową. Wytyczne planu: - intensywność zabudowy 1 - wysokość zabudowy do 12 m, do 4 kondygnacji - pow. biologicznie czynna 25% - pow. zabudowy 40% Przeznaczenie: handel hurt i detal ...

Powierzchnia
10 440,00 m2
Cena za m2
1 053,64 zł
cena 11 000 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Augustówka

Konstancin-Jeziorna (gw), Obory
obiekt na sprzedaż

SOL-BS-96491

Obiekt ( 100% własność ) składający się z 3 budynków, przylegających do siebie, o łącznej powierzchni użytkowej 1883 m2. Wysokość pomieszczeń od 3 - 6 m Po remoncie i adaptacji to: - 430 m2 obecnie lokal mieszkalny - 870 m2 pow. użytkowa - 583 stan surowy zamknięty Teren ...

Powierzchnia
1 883,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
7 716 m²
Cena za m2
2 920,87 zł
cena 5 500 000
obiekt na sprzedaż - Konstancin-Jeziorna (gw), Obory
184