Warszawa, Ursynów, Imielin Stary
działka na sprzedaż

SOL-GS-146499

Działka o powierzchni 2460 m2, szer. frontu 32 m, objęta MPZP, przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Wszystkie media bezpośrednio w ulicy. Własność firma, cena netto, należy doliczyć VAT. Właściciel posiada: warunki przyłączenia infrastruktury, projekt budowlany, ...

Powierzchnia
2 460,00 m2
Cena za m2
2 845,53 zł
cena 7 000 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Ursynów, Imielin Stary

Nowy Dwór Mazowiecki, Modlin-Twierdza
mieszkanie na wynajem

SOL-MW-146463

Do wynajęcia apartament o powierzchni 148 m2, dwupoziomowy w budynku dwulokalowym. Stan developerski. Bezczynszowy, w zabytkowym budynku kuźni, z 1900 roku na terenie Twierdzy Modlin. Przebudowa i adaptacja w 2024 roku. Wyodrębniono  dwa lokale: 148 m2  i 84 m2. Lokal  ...

Powierzchnia
148,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
65,00 zł
cena 9 620
mieszkanie na wynajem - Nowy Dwór Mazowiecki, Modlin-Twierdza

Nowy Dwór Mazowiecki, Modlin-Twierdza
mieszkanie na wynajem

SOL-MW-146462

Do wynajęcia apartament o powierzchni 84 m2, dwupoziomowy w budynku dwulokalowym. Stan developerski. Bezczynszowy, w zabytkowym budynku kuźni, z 1900 roku na terenie Twierdzy Modlin. Przebudowa i adaptacja w 2024 roku. Wyodrębniono  dwa lokale: 148 m2  i 84 m2. Lokal ...

Powierzchnia
84,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
65,00 zł
cena 5 460

Zakroczym (gw), Trębki Stare
działka na sprzedaż

SOL-GS-146429

Teren o powierzchni 19200 m2, 1,92 ha, szer. frontu 287 m, objęty MPZP, przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną lub usługową. Wytyczne planu: - intensywność zabudowy 1 - pow. zabudowy 40% - pow. biologicznie czynna 40% - wysokość zabudowy 10 m, 2 kondygnacje - ...

Powierzchnia
19 200,00 m2
Cena za m2
104,17 zł
cena 2 000 000
działka na sprzedaż - Zakroczym (gw), Trębki Stare

Nowy Dwór Mazowiecki, Modlin-Twierdza, Chrzanowskiego
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-146263

Apartament o powierzchni 84 m2, dwupoziomowy w budynku dwulokalowym. Stan developerski. Bezczynszowy, w zabytkowym budynku kuźni, z 1900 roku na terenie Twierdzy Modlin. Przebudowa i adaptacja w 2024 roku. Wyodrębniono  dwa lokale: 148 m2  i 84 m2. Lokal 2 o powierzchni ...

Powierzchnia
84,09 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 096,33 zł
cena 849 000
mieszkanie na sprzedaż - Nowy Dwór Mazowiecki, Modlin-Twierdza, Chrzanowskiego

Nowy Dwór Mazowiecki, Modlin-Twierdza, Chrzanowskiego
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-146262

Apartament o powierzchni 148 m2, dwupoziomowy w budynku dwulokalowym. Stan developerski. Bezczynszowy, w zabytkowym budynku kuźni, z 1900 roku na terenie Twierdzy Modlin. Przebudowa i adaptacja w 2024 roku. Wyodrębniono  dwa lokale: 148 m2  i 84 m2. Lokal  o powierzchni ...

Powierzchnia
148,43 m2
Piętro
parter
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
9 971,03 zł
cena 1 480 000
185