Błonie (gw), Wawrzyszew
działka na sprzedaż

SOL-GS-89159

Obszar 6,7 ha, nie objęty MPZP, w trakcie odralniania przez właściciela, areał bez III klasy ziemi, przeznaczony pod budownictwo jednorodzinne, usługowo-handlowe i przemysłowe nieuciążliwe. Możliwość podziału na mniejsze - min. 2 ha Możliwość umowy przedwstępnej warunkowej ...

Powierzchnia
67 098,00 m2
Cena za m2
80,00 zł
cena 5 367 840
działka na sprzedaż - Błonie (gw), Wawrzyszew

Warszawa, Mokotów, Służew
działka na sprzedaż

SOL-GS-83093

Działka o pow. 1640 m2, nie objęta MPZP, po wyłożeniu. Przeznaczona pod zabudowę usługową: a) administracji i biur, b) placówek dyplomatycznych, c) obsługi finansowej, d) handlu, e) wystawiennictwa, f) usług podstawowych Maksymalna wysokość zabudowy: ...

Powierzchnia
1 640,00 m2
Cena za m2
4 390,24 zł
cena 7 200 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Służew

Gołdap (gw)
działka na sprzedaż

SOL-GS-80828

Obszar 800ha, klasa ziemi IIIb - V, własność 100%, wysokość dopłat unijnych 860 tys. zł. Udokumentowane złoże gliny ceglanej na ok. 150 mln. ton.

Powierzchnia
8 000 000,00 m2
Cena za m2
3,00 zł
cena 24 000 000
działka na sprzedaż - Gołdap (gw)

Ełk
obiekt na sprzedaż

SOL-BS-80047

Cud na Mazurach - posiadłość na wyspie, z basenem i stajnią, do sprzedaży wraz z okolicznymi akwenami rybnymi, zwierzyńcem, wolierą i sadem. Powierzchnia domu 532m2 Powierzchnia tarasów 260m2 Powierzchnia stajni 273m2 Powierzchnia ogrodzonej posiadłości 200 000 ...

Powierzchnia
532,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
200 000 m²
Cena za m2
46 992,48 zł
cena 25 000 000
obiekt na sprzedaż - Ełk

Warszawa, Ursus, Niedźwiadek
działka na sprzedaż

SOL-GS-76634

Działka przy głównej ulicy Ursusa, narożna, ogrodzona. W pobliżu szkoła, sklepy, przystanek autobusowy. Na terenie jest gaz, prąd budowlany i własna studnia głębinowa, kanalizacja i woda miejska w ulicy. 2 działki ewidencyjne na 1KW, własność osób prywatnych.

Powierzchnia
2 036,00 m2
Cena za m2
2 062,87 zł
cena 4 200 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Ursus, Niedźwiadek

Nowy Dwór Mazowiecki, Modlin-Twierdza
działka na sprzedaż

SOL-GS-76513

Działka 1200 m od wjazdu na teren lotniska Modlin i 800m od planowego Centrum CARGO. Teren bezpośrednio przy głównej arterii komunikacyjnej ul. Thommee. Własność os. fizyczna

Powierzchnia
6 800,00 m2
Cena za m2
500,00 zł
cena 3 400 000
działka na sprzedaż - Nowy Dwór Mazowiecki, Modlin-Twierdza
184