Konstancin-Jeziorna (gw), Kępa Okrzewska
działka na sprzedaż

SOL-GS-75928

Działka o powierzchni 3529 m2, szer. frontu 53 m. Nie objęta MPZP, przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Media : prąd, wodociąg miejski, gaz, bez kanalizacji miejskiej. dojazd asfalt. Własność, os. fizyczna Prawomocne PnB -  pozwolenie na budowę - jest dziennik ...

Powierzchnia
3 529,00 m2
Cena za m2
1 000,00 zł
cena 3 529 000
działka na sprzedaż - Konstancin-Jeziorna (gw), Kępa Okrzewska

Mrągowo
działka na sprzedaż

SOL-GS-74134

ŁĄCZNA POWIERZCHNIA około 2000 ha W SKŁAD NIERUCHOMOŚCI WCHODZĄ GRUNTY ROLNE WRAZ Z ZABUDOWANIAMI, MASZYNAMI ROLNICZYMI . GOSPODARSTWO JEST CIĄGŁYM TOKU PRODUKCJI , BARDZO DOBRZE PROSPERUJĄCE . GRUNTY UTRZYMANE W DOBREJ KULTURZE ROLNEJ , ODPOWIEDNIO NAWOŻONE. DOPŁATY ...

Powierzchnia
20 000 000,00 m2
Cena za m2
2,10 zł
cena 42 000 000
działka na sprzedaż - Mrągowo

Warszawa, Ursynów
działka na sprzedaż

SOL-GS-73813

Okolica Nowoursynowska/Dolina Służewiecka. Działka pod budynek usługowo-biurowy. Wszystkie media w ulicy.   Powierzchnia zabudowy ca.570 m2. Przeznaczenie działki wyłącznie pod biuro/usługi. Działka 2380 m2   

Powierzchnia
2 283,00 m2
Cena za m2
1 309,68 zł
cena 2 990 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Ursynów

Nadarzyn, Rusiec
obiekt na sprzedaż

SOL-BS-70501

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy 25 km od centrum Warszawy. Działka o pow. 9600 m2, objęta MPZP o przeznaczeniu MU. Na terenie boiska piłkarskie, mineralny kort tenisowy. W skład oferty wchodzą: pensjonat o pow. 800 m2 - 20 pokoi, stylowy salon i sala konferencyjna, ...

Powierzchnia
1 200,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
9 600 m²
Cena za m2
7 500,00 zł
cena 9 000 000
obiekt na sprzedaż - Nadarzyn, Rusiec

Warszawa, Wawer, Zatrzebie
działka na sprzedaż

SOL-GS-69527

Obszar 1,1ha nie objęty MPZP ( w trakcie opracowywania ) wg. Studium Uwarunkowań oznaczony M3 - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej na gruntach leśnych. Studium przewiduje dla tego terenu : - minimalny udział powierzchni biologicznie czynnej - 80 %; - maksymalna ...

Powierzchnia
11 300,00 m2
Cena za m2
1 000,00 zł
cena 11 300 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Wawer, Zatrzebie

Michałowice (gw), Reguły
działka na sprzedaż

SOL-GS-69325

Działka o pow. 3700m2, objęta MPZP, z przeznaczeniem pod zabudowę o wielofunkcyjnym charakterze. Usługi, handel, produkcja nieuciążliwa i inne. Wszystkie media bezpośrednio w ulicy. Plan ustala następujące gabaryty zabudowy 2U/M: 1.maksymalna wysokość zabudowy ...

Powierzchnia
3 700,00 m2
Cena za m2
472,97 zł
cena 1 750 000
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Reguły
184