Warszawa, Wilanów, Powsin
działka na sprzedaż

SOL-GS-143915

Działka o powierzchni 4637 m2, szer. frontu 20 m, objęta MPZP. Przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną  z usługami ( do 10% powierzchni ).  Wytyczne planu: - pow. biologicznie czynna 50% - wysokość zabudowy 10m Budynki: wolnostojące - min. działka 1000 m2, szeregową ...

Powierzchnia
4 637,00 m2
Cena za m2
1 121,41 zł
cena 5 200 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Wilanów, Powsin

Warszawa, Białołęka, Brzeziny
działka na sprzedaż

SOL-GS-143914

Teren 3,35 ha szer. frontu 129 m  lub 260 m, objęty MPZP, przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną i usługową. Wytyczne planu: - intensywność zabudowy 0,6 - pow. biologicznie czynna 50% - pow. zabudowy 40% - wysokość zabudowy 12 m Minimalna działka: - bez kanalizacji ...

Powierzchnia
33 500,00 m2
Cena za m2
955,22 zł
cena 32 000 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Białołęka, Brzeziny

Izabelin, Mościska
obiekt na sprzedaż

SOL-BS-143636

Sprzedaż działki o powierzchni 1576 m2, objętej MPZP, zabudowanej budynkiem 2-kondygnacyjnym z 2000 roku, o powierzchni użytkowej 468 m2 w tym 142 m2 biura i lokali socjalnych wraz z łazienkami. Prowadzona działalność to Auto Service  z 4 stanowiskami obsługi. Warsztat ...

Powierzchnia
468,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 576 m²
Cena za m2
6 410,26 zł
cena 3 000 000
obiekt na sprzedaż - Izabelin, Mościska

Warszawa, Wilanów, Kępa Zawadowska
działka na sprzedaż

SOL-GS-143094

Działka o powierzchni 2800 m2 front szer. 39 m, objęta MPZP, przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną i usługową.  Wytyczne planu: Zab. jednorodzinna: wolno stojąca, bliźniacza i  2 - lokalowa Zab. usługowa: gastronomia, oświata, zdrowie, rekreacja i sport, kultura, ...

Powierzchnia
3 020,00 m2
Cena za m2
850,00 zł
cena 2 567 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Wilanów, Kępa Zawadowska

Warszawa, Białołęka, Szamocin
działka na sprzedaż

SOL-GS-142185

Teren o powierzchni 2,14 ha, szer.frontu 89 m, objęty MPZP, przeznaczony pod zabudowę: jednorodzinną i usługową, a po wybudowaniu kanalizacji miejskiej szeregową i wielorodzinną. Wytyczne planu: - usługi: handel, usługi bytowe i publiczne, pensjonatowe, rekreacja ...

Powierzchnia
21 491,00 m2
Cena za m2
1 023,68 zł
cena 22 000 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Białołęka, Szamocin

Warszawa, Praga-Południe, Gdecka
działka na sprzedaż

SOL-GS-141593

Okolice ul.Zamienieckiej, zabudowana 2 budynkami 116 mieszkalny z pogłębioną piwnicą na działalność gospodarczą i 400m²- mieszkalno-użytkowy, z warsztatem 200m na parterze wyposażonym dwa podnośniki, + garaż na dwa miejsca postojowe, powierzchnia biurowa, kotłownia ...

Powierzchnia
681,31 m2
Cena za m2
5 724,27 zł
cena 3 900 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Praga-Południe, Gdecka
185