Warszawa, Praga-Południe, Gocław
lokal na wynajem

SOL-LW-140853

LOKAL BIUROWY 76m2 PU, II piętro, w nowoczesnym budynku biurowym 1000 m2. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń biurowych, Wspólne pomieszczenie  socjalne + kuchnia 15 m2.  Klimatyzacja, sieć komputerowa, światłowód. 3 miejsca parkingowe w cenie 180,-pln/mp. Czynsz ...

Powierzchnia
76,00 m2
Piętro
2
Cena za m2
42,11 zł
cena 3 200
lokal na wynajem - Warszawa, Praga-Południe, Gocław

Warszawa, Wawer, Julianów
działka na sprzedaż

SOL-GS-140008

Teren o powierzchni 3,7 ha , szer. frontu 57 m, nie objęty MPZP. Przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną i usługową.  Wszystkie media ok. 50 m. , os. fizyczne. Dojazd asfaltem. Własność  

Powierzchnia
37 000,00 m2
Cena za m2
648,65 zł
cena 24 000 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Wawer, Julianów

Warszawa, Wilanów, Powsin, Łukasza Drewny
działka na sprzedaż

SOL-GS-139436

Teren składający się z 3 działek, o powierzchni 10508 m2, szer. frontu 106 m, nie objęty MPZP - po wyłożeniu, przeznaczony pod usługi lub usługi z lokalami mieszkalnymi. Wytyczne przyszłego planu: - pow.biologicznie czynna 40% - intensywność zabudowy 0,8 - wysokość ...

Powierzchnia
10 508,00 m2
Cena za m2
1 600,00 zł
cena 16 812 800
działka na sprzedaż - Warszawa, Wilanów, Powsin, Łukasza Drewny

Warszawa, Wilanów, Powsin, Łukasza Drewny
działka na sprzedaż

SOL-GS-139432

Teren o powierzchni 5500 m2 , składający się z dwóch działek, wymaga wydzielenia,  szer.frontu 58 m, nie objęty MPZP - po wyłożeniu.  Przeznaczony  pod usług lub usługi z lokalami mieszkalnymi. Wytyczne przyszłego planu: - pow.biologicznie czynna 40% - intensywność ...

Powierzchnia
5 500,00 m2
Cena za m2
1 600,00 zł
cena 8 800 000

Warszawa, Wilanów, Powsin, Przyczółkowa
działka na sprzedaż

SOL-GS-139365

Teren o powierzchni 2,1 ha, szer. frontu 150 m, objęty MPZP, przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną i usługową. Inwestycja rzędu 13 000 m2 pow. całkowitej. Usługi: handel, biura, administracja, służba zdrowia, gastronomia, rozrywka, turystyka, hotele. Brak kanalizacji ...

Powierzchnia
21 367,00 m2
Cena za m2
1 200,00 zł
cena 25 640 400
działka na sprzedaż - Warszawa, Wilanów, Powsin, Przyczółkowa

Warszawa, Wilanów, Powsin, Łukasza Drewny
działka na sprzedaż

SOL-GS-139362

Teren o powierzchni 1, 4 ha, szer. frontu 48 m, nie objęty MPZP, przeznaczony pod zabudowę usługową i mieszkaniową. Bezpośrednio przy ul. Drewny rejon Powsina, w kierunku do Konstancina. Media : gaz, wodociąg miejski, energia elektryczna i telekomunikacja. Brak kanalizacji ...

Powierzchnia
14 642,00 m2
Cena za m2
1 500,00 zł
cena 21 963 000
185