Konstancin-Jeziorna, Stare Wierzbno, Wierzbnowska
działka na sprzedaż

SOL-GS-139254

Konstancin, Stare Wierzbno, działka o powierzchni 2000 m2, szer. frontu 67 m. Objęta MPZP, przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Wszystkie media miejskie w odległości 100 m. Dojazd asfalt. W okolicy zabudowa jednorodzinna, własność osób prywatnych.

Powierzchnia
2 000,00 m2
Cena za m2
650,00 zł
cena 1 300 000
działka na sprzedaż - Konstancin-Jeziorna, Stare Wierzbno, Wierzbnowska

Konstancin-Jeziorna, Stare Wierzbno, Wierzbnowska
działka na sprzedaż

SOL-GS-139253

Konstancin, Stare Wierzbno, główna ulica, do sprzedania 2 działki po 1500m² - pierwsza i druga od ulicy, oraz 3 działki po 2000m² - kolejne -trzecia, czwarta....cena 600zł / m². Wzdłuż działek wytyczona droga dojazdowa, aktualnie jeszcze polna. Wszystkie media miejskie ...

Powierzchnia
1 500,00 m2
Cena za m2
600,00 zł
cena 900 000

Konstancin-Jeziorna, Królewska Góra, Jaworowska
działka na sprzedaż

SOL-GS-139237

Konstancin, Królewska Góra, strefa B. Działka ze starodrzewem (widna bez zacieniania ), zabudowana domkiem (typu dworek) będącym w Rejestrze Zabytków; o powierzchni 3943 m2, szer. frontu 57 m, objęta MPZP (Mnp/MN), przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną i usługową. Możliwość ...

Powierzchnia
3 943,00 m2
Cena za m2
836,93 zł
cena 3 300 000
działka na sprzedaż - Konstancin-Jeziorna, Królewska Góra, Jaworowska

Warszawa, Wawer, Sadul, Palmowa
działka na sprzedaż

SOL-GS-139194

Wawer, ul.Palmowa, brak MPZP.  Wszystkie media miejskie: gaz, prąd, woda, kanalizacja, telekomunikacja. Teren mało zadrzewiony, głównie drzewa owocowe. Wjazd od wschodu z asfaltowej ulicy. W okolicy nowe domy, pełna infrastruktura. Własność osób prywatnych. Była ...

Powierzchnia
2 906,00 m2
Cena za m2
1 300,00 zł
cena 3 777 800
działka na sprzedaż - Warszawa, Wawer, Sadul, Palmowa

Warszawa, Ursynów, Nowe Jeziorki
działka na sprzedaż

SOL-GS-139156

Działka o powierzchni 7000 m2, szer.frontu 164 m, objęta MPZP, przeznaczona pod zabudowę usługową i jednorodzinną, w formie wolno stojącej lub bliźniaczej. Wytyczne planu: - intensywność zabudowy 0,8 - wysokość zabudowy 10 m - pow. zabudowy 40% - pow. biologicznie ...

Powierzchnia
7 000,00 m2
Cena za m2
821,43 zł
cena 5 750 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Ursynów, Nowe Jeziorki

Konstancin-Jeziorna, Skolimów
działka na sprzedaż

SOL-GS-139002

Działka o powierzchni 3721 m2, szer. frontu 57 m, przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Media: wodociąg, gaz i prąd. Własność, os. fizyczna. Konstancin rejon Skolimowa. Idealna pod rezydencję - bez konieczności budowy pensjonatu . Widna, cicha, tylko na części ...

Powierzchnia
3 721,00 m2
Cena za m2
1 021,23 zł
cena 3 800 000
działka na sprzedaż - Konstancin-Jeziorna, Skolimów
185