Warszawa, Ochota, Wacława Sierpińskiego
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-147731

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o łącznej powierzchni 187,8 m.2. znajdujący się na ostatnim piętrze w 12 piętrowym budynku. Na apartament składają się: - apartament główny o powierzchni 151,7 m.2, połączony z dwóch mniejszych (2 Księgi wieczyste); - mniejsze, niezależne ...

Powierzchnia
187,80 m2
Piętro
12
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
25 000,00 zł
cena 4 695 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Ochota, Wacława Sierpińskiego

Warszawa, Ochota, Rakowiec, Stefana Baleya
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-147712

Jasne, 3-pokojowe mieszkanie na Rakowcu – 65,2 m² Na sprzedaż przestronne, trójstronne mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w niskim, zadbanym bloku z 1970 roku na warszawskim Rakowcu. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym układem, doskonałym doświetleniem oraz cichą, zieloną ...

Powierzchnia
65,20 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
13 420,25 zł
cena 875 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Ochota, Rakowiec, Stefana Baleya

Warszawa, Mokotów, Marina Mokotów, Rajska
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-147703

Unikatowy apartament z ogrodem 93 m² – Marina Mokotów Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,1 m², zlokalizowane w najbardziej zacisznej części prestiżowego osiedla Marina Mokotów. Nieruchomość znajduje się na podwyższonym parterze i wyróżnia ...

Powierzchnia
75,10 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
22 503,33 zł
cena 1 690 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Marina Mokotów, Rajska

Warszawa, Wola, Sienna
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-147693

Elegancki apartament w sercu Warszawy Prezentujemy wyjątkowy, przestronny apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji przy ul. Siennej. To idealna propozycja dla osób ceniących życie w centrum metropolii, które jednocześnie poszukują ciszy, bezpieczeństwa ...

Powierzchnia
79,30 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
29 886,51 zł
cena 2 370 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Wola, Sienna

Warszawa, Ochota, Szczęśliwice, Pandy
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-147684

Przestronne mieszkanie 5-pokojowe znajdujące się w jednej z najlepszych lakalizacji Szczęśliwic. Położone na 1 piętrze z 6 w budynku z windą, na zamkniętym i strzeżonym osiedlu. Mieszkanie ma okna na trzy strony świata i posiada korzystny układ pomieszczeń umożliwiający ...

Powierzchnia
130,60 m2
Piętro
1
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
18 759,57 zł
cena 2 450 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Ochota, Szczęśliwice, Pandy

Warszawa, Ursus, Szamoty, Giserska
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-147573

Mieszkanie o powierzchni 58 m.² znajduje się na 7, ostatnim piętrze nowoczesnego budynku z windą, oddanego do użytku w 2025 roku. Trzypokojowy układ został zaprojektowany w sposób funkcjonalny, z wyraźnym podziałem na część dzienną i prywatną, co zapewnia komfort codziennego ...

Powierzchnia
58,00 m2
Piętro
7
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
19 827,59 zł
cena 1 150 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Ursus, Szamoty, Giserska
41