Warszawa, Włochy, Stare Włochy, Aleje Jerozolimskie
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-147554

Wyjątkowe, Przestronne Mieszkanie 116,44 m² – Idealne dla Rodziny | Blisko Parku Na sprzedaż wyjątkowe, słoneczne i niezwykle ustawne mieszkanie o powierzchni 116,44 m², zlokalizowane na spokojnym i doskonale skomunikowanym osiedlu. To idealna propozycja dla osób ceniących ...

Powierzchnia
116,44 m2
Piętro
2
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
15 973,89 zł
cena 1 860 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Włochy, Stare Włochy, Aleje Jerozolimskie

Warszawa, Wola, Mirów, Wronia
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-147500

Na sprzedaż 3-pokojowey apartament w inwestycji Oxygen na Woli, obok Browarów Warszawskich. Ekspozycja na dwie strony świata: część dzienna z dużą loggią od południowego-wchodu, z ciekawym widokiem m.in. na wieżowce prężnie rozwijającej się okolicy Ronda Daszyńskiego; ...

Powierzchnia
83,00 m2
Piętro
5
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
33 493,98 zł
cena 2 780 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Wola, Mirów, Wronia

Warszawa, Wola, Krochmalna
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-147429

Nowy apartament w prestiżowej inwestycji BROWARY WARSZAWSKIE Oferujemy na sprzedaż zupełnie nowy, luksusowo wykończony apartament, położony w sercu Warszawy w cenionej inwestycji BROWARY WARSZAWKIE, w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Wola (Mirów). Szczegóły ...

Powierzchnia
36,27 m2
Piętro
5
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
35 015,16 zł
cena 1 270 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Wola, Krochmalna

Warszawa, Śródmieście, Centrum, Marszałkowska
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-147330

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym Centrum Warszawy. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 8-piętrowym budynku z 1958 roku.  Wszystkie okna mają ekspozycję północno-wschodnią, z widokiem na miasto. Układ pomieszczeń: pokój dzienny z wyjściem na niewielki ...

Powierzchnia
51,80 m2
Piętro
7
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
29 729,73 zł
cena 1 540 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Centrum, Marszałkowska

Warszawa, Wola, Mirów, Żelazna
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-147168

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu zlokalizowanym na pograniczu Woli i Śródmieścia. Mieszkanie znajduje się na 13 piętrze, z ładnym widokiem na panowramę Warszawy. Salon z wyposażonym aneksem kuchennym, sypialnia z wyjścien ma niewielki balkon, spora ...

Powierzchnia
65,00 m2
Piętro
13
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
28 615,38 zł
cena 1 860 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Wola, Mirów, Żelazna

Warszawa, Wola, Krochmalna
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-147118

Na sprzedaż designerski, klimatyzowany apartament położony na parterze, z bezpośrednim wejściem od cichego, zielonego dziedzińca. Wysoki standard wykończenia, mieszkanie zostało zaprojekowane przez renomowane studio projektowe.  Przestronny salon z meblami renomowanych ...

Powierzchnia
44,50 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
28 651,69 zł
cena 1 275 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Wola, Krochmalna
41