Warszawa, Ursus, Gołąbki, Magnacka
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-146772

Rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na spokojnym osiedlu Gawra w ursusie. Mieszkanie składa się z oddzielniej i widnej kuchni, salonu z wyjściem na balkon, dwóch sypialni z czego jedna z nich ma wyjscie na drugi balkon, łazienki z WC i wanną, przedpokoju. ...

Powierzchnia
55,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
16 818,18 zł
cena 925 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Ursus, Gołąbki, Magnacka

Warszawa, Mokotów, Jana III Sobieskiego
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-145517

Apartament 167 m.2 w inwestycji zrealizowanej przez Skanska. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, przestronnego apartamentu położonego w prestiżowej lokalizacji przy al. Jana III Sobieskiego 1. To idealna propozycja dla osób ceniących przestrzeń, ...

Powierzchnia
167,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
14 850,30 zł
cena 2 480 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Jana III Sobieskiego

Warszawa, Ursus, Szamoty, Dyrekcyjna
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-145146

Trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na osiedlu z 2018 r.  Piętro 2 w budynku 6-piętrowym. Mieszkanie jest dwustronne, posiada korzystny układ, na który składają się: salon z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki z WC i dodatkowego WC i holu. Z salonu jest ...

Powierzchnia
64,30 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
16 469,67 zł
cena 1 059 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Ursus, Szamoty, Dyrekcyjna

Warszawa, Śródmieście, Centrum, Grzybowska
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-145024

Na sprzedaż przestronny, dwupokojowy apartament w prestiżowej inwestycji na warszawskiej Woli.  Apartament o powierzchni składa się z bardzo jasnego przedpokoju wyposażonego w dużą garderobę, przestronnego salonu  otwartej kuchni, dwóch pełnych łazienek (w jednej ...

Powierzchnia
73,00 m2
Piętro
7
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
33 561,64 zł
cena 2 450 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Centrum, Grzybowska

Warszawa, Śródmieście, Centrum, Chmielna
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-144818

Na sprzedaż oryginalny apartament w przedwojennej kamienicy Szymona Arendarza z lat 30-tych XX w. w stylu Art Deco, wpisanej do rejestru zabytków, świeżo po remoncie elewacji i wymianie windy. Apartament przeszedł kapitalny remont pod okiem doświadczonego architekta.  Aktualnie ...

Powierzchnia
86,50 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
23 699,42 zł
cena 2 050 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Centrum, Chmielna

Warszawa, Śródmieście, Centrum, Wiejska
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-144514

Piękne, przestronne mieszkanie w przedwojennej kamienicy w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Warszawie. Położone jest na ostatnim 4 piętrze w budynku z windą. Mieszkanie bardzo stylowo wykończone, w wysokim standardzie, przeważają jasne kolory. W części ...

Powierzchnia
134,30 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
35 219,66 zł
cena 4 730 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Centrum, Wiejska
41