Warszawa, Ursynów, Natolin, Braci Wagów
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-144157

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie niedaleko stacji metra. Dwustronne, słoneczne, ładnie wykończone i bardzo zadbane, od samego początku zamieszkane przez tych samych właścicieli. Ustawny salon, półotwarta kuchnia i loggia od strony patio. Dwie sypialnie, ...

Powierzchnia
80,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
25 750,00 zł
cena 2 060 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Ursynów, Natolin, Braci Wagów

Warszawa, Wola, Łucka
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-143687

Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie położone na ostatnim 10 piętrze apartamentowca, na bliskiej Woli. Jedyny lokal na piętrze (bez jakichkolwiek sąsiadów, obsługiwany jest przez dwie windy). Funkcjonalny rozkład mieszkania. Szafy w zabudowie o dużej powierzchni. ...

Powierzchnia
123,00 m2
Piętro
10
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
24 390,24 zł
cena 3 000 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Wola, Łucka

Warszawa, Ursus, Szamoty, Silnikowa
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-143274

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie na nowym osiedlu w Ursusie przy Urzędzie Dzielnicy i Factory Outlet. Salon z aneksem kuchennym, 3 sypialnie (jedna z przynależną garderobą), 2 pełne łazienki (jedna z wanna wolnostojącą, druga z prysznicem i pralką) i balkon 8 m.2 Wysokiej ...

Powierzchnia
86,00 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
18 604,65 zł
cena 1 600 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Ursus, Szamoty, Silnikowa

Warszawa, Śródmieście, Centrum, Marszałkowska
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-142863

Przestronne mieszkanie w przedwojennej kamienicy z 1906 r przy ul. Marszałkowskiej. Położone na 3 piętrze bez windy - ekspertyza techniczna przewiduje budowę zewnętrznych szybów windowych. Ogólny układ mieszkania został zachowany w niemal całym kształcie, są dwa niezależne ...

Powierzchnia
120,10 m2
Piętro
3
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
20 732,72 zł
cena 2 490 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Centrum, Marszałkowska

Warszawa, Mokotów, Aleja Wilanowska
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-140795

Przedmiotem oferty jest atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie w apartamentowcu na Mokotowie. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, stylowo i nowocześnie umeblowane. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki z prysznicem, oddzielnej toalety ...

Powierzchnia
78,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
33 076,92 zł
cena 2 580 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Aleja Wilanowska

Załuski, Niepiekła
działka na sprzedaż

SOL-GS-138050

Teren inwestycyjny - 3 wydzielone działki  budowlane, położone w malowniczym pejzażu mazowieckim, Sobole k. Kroczewa, gm. Załuski. Znajdują się na niewielkim wzniesieniu, z ładną perspektywą, porośnięte luźno 20-letnimi brzozami i sosnami.   Możliwa zamiana na ...

Powierzchnia
3 000,00 m2
Cena za m2
95,00 zł
cena 285 000
działka na sprzedaż - Załuski, Niepiekła
41