Warszawa, Wawer, Falenica, Borówkowa
działka na sprzedaż

SOL-GS-147304

Do sprzedaży działka o pow. 495 m 2 z wydanymi warunkami zabudowy.  Działka położona w bardzo dogodnej lokalizacji.  Blisko przystanki autobusowe, tereny spacerowe.  Miejsce idealne dla rodziny ceniącej sobie cisze i dobre sąsiedztwo. Na działce znajduje się metalowy -garaż. -domek ...

Powierzchnia
495,00 m2
Cena za m2
1 507,07 zł
cena 746 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Wawer, Falenica, Borówkowa

Warszawa, Wawer, Radość, Marty
działka na sprzedaż

SOL-GS-147301

Działka położona w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Na sprzedaż działka budowlana  o powierzchni 1500 m². Położona w Radości  Wymiary działki: 30x50 m Działka objęta MPZP  Dojazd: asfalt Media w drodze.  Lokalizacja zapewnia bliskość natury, a ...

Powierzchnia
1 500,00 m2
Cena za m2
1 100,00 zł
cena 1 650 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Wawer, Radość, Marty

Warszawa, Wawer, Falenica, Gruntowa
działka na sprzedaż

SOL-GS-147296

Do sprzedaży działka budowlana w lesie granicząca przez ulicę z Mazowieckim Parkiem Krajobrazowym w Falenicy. Dostępne wszystkie media z wydanymi warunkami. Na działce prąd i woda do budowy. Wydane PnB na projekt Domu jednorodzinnego. Dobra lokalizacja, w pobliżu ...

Powierzchnia
1 984,00 m2
Cena za m2
806,45 zł
cena 1 600 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Wawer, Falenica, Gruntowa

Warszawa, Wawer, Falenica, Wierzby
działka na sprzedaż

SOL-GS-147295

Na sprzedaż działka  w dzielnicy Wawer  Falenica pod zabudowę jednorodzinną lub bliźniaczą. Działka o pow. 978 m 2, ogrodzona z 3 stron położona przy ul. Wierzby Media znajdują się w drodze: -prąd, -gaz, -światłowód. Kanalizacja: -Szambo Odległość ...

Powierzchnia
979,00 m2
Cena za m2
817,16 zł
cena 800 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Wawer, Falenica, Wierzby

Warszawa, Wawer, Falenica, Krokusów
działka na sprzedaż

SOL-GS-147291

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 896 m², położona w Warszawie, w rejonie pomiędzy Wałem Miedzeszyńskim a ul. Stanisława Jachowicza. Działka posiada wydane warunki zabudowy, co pozwala na sprawne rozpoczęcie procesu inwestycyjnego. Regularny ...

Powierzchnia
896,00 m2
Cena za m2
1 138,69 zł
cena 1 020 267
działka na sprzedaż - Warszawa, Wawer, Falenica, Krokusów

Warszawa, Wawer, Falenica, Wiązowska
działka na sprzedaż

SOL-GS-147290

Działka przy ul. Wiązowskiej. Powierzchnia działki 2394 m 2 Złożone jest o wydanie WZ na 3 domy z 3 szambami.  Brak MPZP. - Działka o nr 12. - Obręb ewidencyjny: 3-15-10. - Obszar: 0,2394 ha. - Orientacyjne wymiary: 35x70,9x36x67 m. - Do lasu: 70 m. -Opinia geotechniczna ...

Powierzchnia
2 394,00 m2
Cena za m2
626,57 zł
cena 1 500 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Wawer, Falenica, Wiązowska
Kryteria wyszukiwania

rozumiem