Warszawa, Śródmieście, Centrum, Wspólna
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-146916

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w przedwojennej kamienicy w ścisłym centrum Warszawy. Stan po generalnym remoncie, z wykorzystaniem dobrej jakości materiałów wykończeniowych jak naturalny kamień w kuchni i łazience, nowe drewniane podłogi. Kuchnia z nową zabudową ...

Powierzchnia
62,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
29 032,26 zł
cena 1 800 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Centrum, Wspólna

Warszawa, Bemowo, Powązkowska
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-146868

Przedmiotem sprzedaży jest wygodne, 3 pokojowe położone na 2 piętrze w budynku z 1991 roku. Funkcjonalny, nieprzechodni układ pomieszczeń. Oddzielna, widna kuchnia, łazienka razem z WC. Salon z wyjściem na balkon.  Do mieszkania przynależy piwnica. Miejsca parkingowe ...

Powierzchnia
63,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
14 900,00 zł
cena 938 700
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Bemowo, Powązkowska

Warszawa, Wola, Mirów
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-146857

Na sprzedaż wygodne, 1-pkojowe mieszkanie z dużą loggią w nowej inwestycji klasy premium- Chmielna Duo- w samym sercu Warszawy. Prezentowana nieruchomość ma powierzchnię 30,37m2 i usytuowana jest na 6 piętrze w 7 piętrowym apartamentowcu. Pokój z aneksem kuchennym ...

Powierzchnia
30,37 m2
Piętro
6
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
32 433,32 zł
cena 985 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Wola, Mirów

Warszawa, Bemowo, Pirenejska
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-146836

Atrakcyjna kawalerka na sprzedaż w doskonałej lokalizacji Jeżeli marzysz o własnym, przytulnym miejscu w sercu miasta, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Prezentujemy wyjątkową kawalerkę, która łączy w sobie funkcjonalność, styl i doskonałą lokalizację. Opis nieruchomości Metraż: ...

Powierzchnia
30,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
15 666,67 zł
cena 470 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Bemowo, Pirenejska

Legionowo, Piaski, Józefa Mireckiego
działka na sprzedaż

SOL-GS-146824

Do sprzedania działka w Legionowie, przy ulicy Józefa Mireckiego. Działka z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Piękna, zadrzewiona, płaska działka o wymiarach: 24m (od frontu) na 60m (regularny prostokąt), dla której MPZP przewiduje zabudowę jednorodzinną, ...

Powierzchnia
1 439,00 m2
Cena za m2
898,54 zł
cena 1 293 000
działka na sprzedaż - Legionowo, Piaski, Józefa Mireckiego

Warszawa, Wawer, Anin, VI Poprzeczna
dom na sprzedaż

SOL-DS-146789

Do sprzedaży bliźniak o pow. 270 m 2. Położony na działce o pow. ok. 700 m 2.  Dom odnowiony i odświeżony, do zamieszkania. Dom cichy, ogród kameralny, cichy, sąsiedztwo: -Dwie prywatne posesje, oraz biblioteka która w weekend jest nieczynna.  Dodatkowe atuty ...

Powierzchnia
207,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
700 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
12 801,93 zł
cena 2 650 000
dom na sprzedaż - Warszawa, Wawer, Anin, VI Poprzeczna
Kryteria wyszukiwania

rozumiem