Warszawa, Ursynów, Imielin Stary
dom na sprzedaż

SOL-DS-139868

Budynek idealny na cele biznesowe (i nie tylko) na Ursynowie. Idealna lokalizacja, przy zjeździe z ul. Puławskiej. Przestronny, 4-kondygnacyjny, w zabudowie bliźniaczej z 2001r. W budynku 6 łazienek, 16 pomieszczeń, sala konferencyjna ok. 90m2. Klimatyzacja, ...

Powierzchnia
610,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
850 m²
Pokoje
16 pokoi
Cena za m2
7 540,98 zł
cena 4 600 000
dom na sprzedaż - Warszawa, Ursynów, Imielin Stary

Warszawa, Ursynów, Jeziorki, Sarabandy
działka na sprzedaż

SOL-GS-139687

Działka zabudowana starym domem o powierzchni 30m2, bez prawa nowej zabudowy. Na działce staw około 1000m2

Powierzchnia
2 315,00 m2
Cena za m2
237,58 zł
cena 550 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Ursynów, Jeziorki, Sarabandy

Warszawa, Włochy, Okęcie, Trzos
działka na sprzedaż

SOL-GS-139619

Działka z małym domem (ok. 70m2) obecnie wynajętym. Wydane prawomocne warunki zabudowy na rozbudowę domu. Prąd, gaz, woda z ujęcia własnego, szambo.

Powierzchnia
995,00 m2
Cena za m2
1 004,02 zł
cena 999 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Włochy, Okęcie, Trzos

Warszawa, Włochy, Wiktoryn, Włodarzewska
działka na sprzedaż

SOL-GS-139555

Działka z wydanymi WZ na budynek biurowy (łącznie z działką sąsiednią). Powierzchnia zabudowy 870m2, 8 kondygnacji nadziemnych, powierzchnia nadziemna ok. 6000m2, podziemna ok. 3100m2. Według projektu MPZP min.wysokość budynku 20m, max. 38m, teren przeznaczony pod ...

Powierzchnia
1 308,00 m2
Cena za m2
3 363,91 zł
cena 4 400 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Włochy, Wiktoryn, Włodarzewska

Warszawa, Wilanów, Powsin, Łukasza Drewny
działka na sprzedaż

SOL-GS-139436

Teren składający się z 3 działek, o powierzchni 10508 m2, szer. frontu 106 m, nie objęty MPZP - po wyłożeniu, przeznaczony pod usługi lub usługi z lokalami mieszkalnymi. Wytyczne przyszłego planu: - pow.biologicznie czynna 40% - intensywność zabudowy 0,8 - wysokość ...

Powierzchnia
10 508,00 m2
Cena za m2
1 600,00 zł
cena 16 812 800
działka na sprzedaż - Warszawa, Wilanów, Powsin, Łukasza Drewny

Warszawa, Wilanów, Powsin, Łukasza Drewny
działka na sprzedaż

SOL-GS-139432

Teren o powierzchni 5500 m2 , składający się z dwóch działek, wymaga wydzielenia,  szer.frontu 58 m, nie objęty MPZP - po wyłożeniu.  Przeznaczony  pod usług lub usługi z lokalami mieszkalnymi. Wytyczne przyszłego planu: - pow.biologicznie czynna 40% - intensywność ...

Powierzchnia
5 500,00 m2
Cena za m2
1 600,00 zł
cena 8 800 000
Kryteria wyszukiwania

rozumiem