Warszawa, Mokotów, Stary Mokotów, Puławska
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-147444

Inwestycyjne lub do zamieszkania 3 pokoje z Tarasem 15 m² w Kamienicy z 1936 r. Mokotów, Królikarnia. Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 68,27 m². Znajduje się na parterze od cichej ulicy w zrewitalizowanej Kamienicy z 1936 r.  Najważniejsze informacje: ...

Powierzchnia
68,27 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
19 906,25 zł
cena 1 359 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Stary Mokotów, Puławska

Warszawa, Mokotów, Kazimierzowska
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-147443

Inwestycyjne 107 m2 w Kamienicy - ul. Stary Mokotów, Warszawa. 5 minut spacerem do Metra Pole Mokotowskie. Na sprzedaż gotowy lokal 5-pokojowy, powstały z połączenia 2 sąsiadujących ze sobą mieszkań o łącznej powierzchni 107,31 m2. Mieszkania znajduje się na ...

Powierzchnia
107,31 m2
Piętro
parter
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
21 899,17 zł
cena 2 350 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Kazimierzowska

Warszawa, Mokotów, Kazimierzowska
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-147442

Inwestycyjne 109 m2 w Kamienicy - Stary Mokotów, Warszawa. 5 minut spacerem do Metra Pole Mokotowskie. Prezentujemy na sprzedaż gotowy lokal 5-pokojowy, powstały z połączenia 2 sąsiadujących ze sobą mieszkań o łącznej powierzchni 109,39 m2. Mieszkanie znajduje ...

Powierzchnia
109,39 m2
Piętro
parter
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
21 930,71 zł
cena 2 399 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Kazimierzowska

Warszawa, Śródmieście, Powiśle, Górnośląska
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-147441

Na sprzedaż przepiękny penthouse o powierzchni 180 m2, z tarasami ok 100 m2, z którego rozpościera się niewiarygodny widok na panoramę stolicy! Z czterech stron widać wszystko w promieniu kilku kilometrów. Dzięki swojemu ustawieniu przy Wiśle zapewnia zapierające ...

Powierzchnia
179,36 m2
Piętro
16
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
26 901,20 zł
cena 4 825 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Powiśle, Górnośląska

Warszawa, Wola, Krochmalna
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-147429

Nowy apartament w prestiżowej inwestycji BROWARY WARSZAWSKIE Oferujemy na sprzedaż zupełnie nowy, luksusowo wykończony apartament, położony w sercu Warszawy w cenionej inwestycji BROWARY WARSZAWKIE, w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Wola (Mirów). Szczegóły ...

Powierzchnia
36,27 m2
Piętro
5
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
35 015,16 zł
cena 1 270 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Wola, Krochmalna

Warszawa, Włochy, Opacz Wielka, Badylarska
dom na sprzedaż

SOL-DS-147424

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 290 m², położony na działce 790 m² w spokojnej części Warszawy – Włochy. Dom został wybudowany w 2003 roku i jest bardzo zadbany. Posiada funkcjonalny układ obejmujący parter, piętro oraz strych. Nieruchomość ...

Powierzchnia
290,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
790 m²
Pokoje
8 pokoi
Cena za m2
7 241,38 zł
cena 2 100 000
dom na sprzedaż - Warszawa, Włochy, Opacz Wielka, Badylarska
Kryteria wyszukiwania

rozumiem