nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Stary Mokotów, Różana

Warszawa, Mokotów, Stary Mokotów, Różana
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-147935

Przytulna kawalerka z miejscem parkingowym w sercu Starego Mokotowa. Na sprzedaż komfortowe, jednopokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, zlokalizowane na bezpiecznym drugim piętrze w kameralnej, trzypiętrowej kamienicy. Lokale posiada pełną własność z księgą ...

Powierzchnia
32,00 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
22 500,00 zł
cena 720 000
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Bielawska

Warszawa, Mokotów, Bielawska
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-147914

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m², składające się z dwóch pokoi, kuchni z prześwitem na salon z balkonem oraz oddzielnej sypialni. Lokal położony jest na 3. piętrze w 12-piętrowym budynku. Mieszkanie jest ciche i dobrze doświetlone dzięki wschodniej ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
16 944,44 zł
cena 610 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Bielawska
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Wola, Za Żelazną Bramą, Pereca

Warszawa, Wola, Za Żelazną Bramą, Pereca
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-147900

Mieszkanie 3 pokoje z widokiem na panoramę Warszawy  Na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na 12. piętrze w 16-piętrowym budynku na warszawskiej Woli blisko Śródmieścia. Układ pomieszczeń: 3 niezależne pokoje (możliwość aranżacji ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
12
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
16 645,83 zł
cena 799 000
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Praga-Północ, Starzyńskiego

Warszawa, Praga-Północ, Starzyńskiego
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-147898

Na sprzedaż  dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,1 m², zlokalizowane na 1. piętrze zadbanej kamienicy na warszawskiej Pradze-Północ. Lokal jest w stanie do zamieszkania, na wyposażeniu znajdują się pralka, zmywarka, lodówka, kuchenka oraz piekarnik. W mieszkaniu ...

Powierzchnia
46,10 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
17 353,58 zł
cena 800 000
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Ursynów, Koncertowa

Warszawa, Ursynów, Koncertowa
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-147894

Słoneczne 3 pokoje z widokiem na panoramę Warszawy – 5 min od Metra Ursynów Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,2 m², zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Ursynowa.  KLUCZOWE ATUTY: Widok i światło: Mieszkanie położone na ...

Powierzchnia
63,20 m2
Piętro
7
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
12 642,41 zł
cena 799 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Ursynów, Koncertowa
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Ochota, Stara Ochota, Aleja Niepodległości

Warszawa, Ochota, Stara Ochota, Aleja Niepodległości
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-147878

Na sprzedaż przestronny, trójstronny apartament położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Warszawy - al. Niepodległosci na Filtrach.  Mieszkanie jest na 4 piętrze w kamienicy z windą, wzniesionej w 1927 roku. Na mieszkanie składają się: 4 niezależne ...

Powierzchnia
118,00 m2
Piętro
4
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
24 237,29 zł
cena 2 860 000
Kryteria wyszukiwania

rozumiem