Warszawa, Mokotów, Bernardyńska
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-147378

3-pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia | blisko Jeziora Czerniakowskiego Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,00 m², położone w spokojnej, zielonej okolicy w pobliżu Jeziora Czerniakowskiego.  Układ pomieszczeń: Salon – 18,5 ...

Powierzchnia
54,00 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
15 185,19 zł
cena 820 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Bernardyńska

Warszawa, Śródmieście, Centrum, Marszałkowska
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-147330

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym Centrum Warszawy. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 8-piętrowym budynku z 1958 roku.  Wszystkie okna mają ekspozycję północno-wschodnią, z widokiem na miasto. Układ pomieszczeń: pokój dzienny z wyjściem na niewielki ...

Powierzchnia
51,80 m2
Piętro
7
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
29 729,73 zł
cena 1 540 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Centrum, Marszałkowska

Warszawa, Wawer, Falenica, Kminkowa
działka na sprzedaż

SOL-GS-147305

Na sprzedaż działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 1005 m². Wymiary działki wynoszą 22,6 x 46,7 x 20,8 x 45,9 m, co czyni ją idealnym miejscem pod budowę domu jednorodzinnego wolnostojącego. To doskonała propozycja dla osób ceniących ciszę, ...

Powierzchnia
1 004,00 m2
Cena za m2
1 085,66 zł
cena 1 090 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Wawer, Falenica, Kminkowa

Warszawa, Wawer, Falenica, Borówkowa
działka na sprzedaż

SOL-GS-147304

Do sprzedaży działka o pow. 495 m 2 z wydanymi warunkami zabudowy.  Działka położona w bardzo dogodnej lokalizacji.  Blisko przystanki autobusowe, tereny spacerowe.  Miejsce idealne dla rodziny ceniącej sobie cisze i dobre sąsiedztwo. Na działce znajduje się metalowy -garaż. -domek ...

Powierzchnia
495,00 m2
Cena za m2
1 507,07 zł
cena 746 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Wawer, Falenica, Borówkowa

Warszawa, Wawer, Radość, Marty
działka na sprzedaż

SOL-GS-147301

Działka położona w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Na sprzedaż działka budowlana  o powierzchni 1500 m². Położona w Radości  Wymiary działki: 30x50 m Działka objęta MPZP  Dojazd: asfalt Media w drodze.  Lokalizacja zapewnia bliskość natury, a ...

Powierzchnia
1 500,00 m2
Cena za m2
1 100,00 zł
cena 1 650 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Wawer, Radość, Marty

Warszawa, Wawer, Falenica, Gruntowa
działka na sprzedaż

SOL-GS-147296

Do sprzedaży działka budowlana w lesie granicząca przez ulicę z Mazowieckim Parkiem Krajobrazowym w Falenicy. Dostępne wszystkie media z wydanymi warunkami. Na działce prąd i woda do budowy. Wydane PnB na projekt Domu jednorodzinnego. Dobra lokalizacja, w pobliżu ...

Powierzchnia
1 984,00 m2
Cena za m2
806,45 zł
cena 1 600 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Wawer, Falenica, Gruntowa
Kryteria wyszukiwania

rozumiem