Warszawa, Wawer, Falenica, Wierzby
działka na sprzedaż

SOL-GS-147295

Na sprzedaż działka  w dzielnicy Wawer  Falenica pod zabudowę jednorodzinną lub bliźniaczą. Działka o pow. 978 m 2, ogrodzona z 3 stron położona przy ul. Wierzby Media znajdują się w drodze: -prąd, -gaz, -światłowód. Kanalizacja: -Szambo Odległość ...

Powierzchnia
979,00 m2
Cena za m2
817,16 zł
cena 800 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Wawer, Falenica, Wierzby

Warszawa, Wawer, Falenica, Krokusów
działka na sprzedaż

SOL-GS-147291

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 896 m², położona w Warszawie, w rejonie pomiędzy Wałem Miedzeszyńskim a ul. Stanisława Jachowicza. Działka posiada wydane warunki zabudowy, co pozwala na sprawne rozpoczęcie procesu inwestycyjnego. Regularny ...

Powierzchnia
896,00 m2
Cena za m2
1 138,69 zł
cena 1 020 267
działka na sprzedaż - Warszawa, Wawer, Falenica, Krokusów

Warszawa, Wawer, Falenica, Wiązowska
działka na sprzedaż

SOL-GS-147290

Działka przy ul. Wiązowskiej. Powierzchnia działki 2394 m 2 Złożone jest o wydanie WZ na 3 domy z 3 szambami.  Brak MPZP. - Działka o nr 12. - Obręb ewidencyjny: 3-15-10. - Obszar: 0,2394 ha. - Orientacyjne wymiary: 35x70,9x36x67 m. - Do lasu: 70 m. -Opinia geotechniczna ...

Powierzchnia
2 394,00 m2
Cena za m2
626,57 zł
cena 1 500 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Wawer, Falenica, Wiązowska

Warszawa, Śródmieście, Centrum, Lwowska
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-147272

Dwupokojowe mieszkanie w samym sercu Warszawy, w kamienicy z 1905 roku. Ostatnie - 4 piętro. Wysokie ponad 3m! Salon, sypiania, oddzielna kuchnia z możliwością otwarcia na salon, łazienka z WC oraz przedpokój. Stan do mieszkania. Okna z ekspozycją wschodnią (od strony ...

Powierzchnia
47,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
22 127,66 zł
cena 1 040 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Centrum, Lwowska

Warszawa, Bielany, Stare Bielany, Żeromskiego
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-147259

Super lokalizacja w sercu  Starych Bielan. Przystanek autobusowy 200 m, metro Stare Bielany 650 m. Mieszkanie położone jest przy ulicy  Żeromskiego między ulicą Płatniczą, a Kleczewską. Mieszkanie jest narożne  dwustronne i dobrze doświetlone. Ze względu na usytuowanie ...

Powierzchnia
49,89 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
18 981,76 zł
cena 947 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Bielany, Stare Bielany, Żeromskiego

Warszawa, Bielany, Williama Szekspira
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-147250

Rewelacyjna lokalizacja obok Metra Wawrzyszew 500 m. dojazd do centrum 20 minut Na sprzedaż dwustronne mieszkanie 51 m2, położone na 4 piętrze wieżowca w zielonej, spokojnej części Bielan. 3 jasne pokoje, łazienka, kuchnia. Ekspozycja wschód zachód. Mieszkanie jest ...

Powierzchnia
50,70 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
13 786,98 zł
cena 699 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Bielany, Williama Szekspira
Kryteria wyszukiwania

rozumiem