Warszawa, Śródmieście, Dzika
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-146437

Wyjątkowe mieszkanie z artystycznym klimatem w sercu Warszawy – ul. Dzika Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego, pełnego charakteru mieszkania z duszą, mieszczącego się w Śródmieściu, przy ul. Dzikiej. To przestrzeń dla osób ceniących unikalny styl, komfort i świetną ...

Powierzchnia
88,25 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
20 951,84 zł
cena 1 849 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Dzika

Zakroczym (gw), Trębki Stare
działka na sprzedaż

SOL-GS-146429

Teren o powierzchni 19200 m2, 1,92 ha, szer. frontu 287 m, objęty MPZP, przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną lub usługową. Wytyczne planu: - intensywność zabudowy 1 - pow. zabudowy 40% - pow. biologicznie czynna 40% - wysokość zabudowy 10 m, 2 kondygnacje - ...

Powierzchnia
19 200,00 m2
Cena za m2
104,17 zł
cena 2 000 000
działka na sprzedaż - Zakroczym (gw), Trębki Stare

Warszawa, Mokotów, Stary Mokotów, Sandomierska
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-146382

Na sprzedaż klimatyczne, trzypokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy na Starym Mokotowie. Świetna lokalizacja, w sąsiedztwie Parku Morskie Oko, 4 min. spacerem do tramwaju, ok. 10 min. spacerem Metro Pole Mokotowskie. Na 65,5 m2 mieszczą się: 3 oddzielne ...

Powierzchnia
65,50 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
19 500,00 zł
cena 1 277 250
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Stary Mokotów, Sandomierska

Warszawa, Bemowo, Kaliskiego
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-146300

Oferta idealna na cele inwestycyjne ! Na sprzedaż mieszkanie podzielone na 3 studia (obecnie jest w pełni wynajęte), pokój z aneksem kuchennym, łazienka oraz wspólny korytarz wejściowy. Jedno studio posiada balkon.  Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 52,41m2. Każde ...

Powierzchnia
52,41 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
17 553,90 zł
cena 920 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Bemowo, Kaliskiego

Nowy Dwór Mazowiecki, Modlin-Twierdza, Chrzanowskiego
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-146263

Apartament o powierzchni 84 m2, dwupoziomowy w budynku dwulokalowym. Stan developerski. Bezczynszowy, w zabytkowym budynku kuźni, z 1900 roku na terenie Twierdzy Modlin. Przebudowa i adaptacja w 2024 roku. Wyodrębniono  dwa lokale: 148 m2  i 84 m2. Lokal 2 o powierzchni ...

Powierzchnia
84,09 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 096,33 zł
cena 849 000
mieszkanie na sprzedaż - Nowy Dwór Mazowiecki, Modlin-Twierdza, Chrzanowskiego

Nowy Dwór Mazowiecki, Modlin-Twierdza, Chrzanowskiego
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-146262

Apartament o powierzchni 148 m2, dwupoziomowy w budynku dwulokalowym. Stan developerski. Bezczynszowy, w zabytkowym budynku kuźni, z 1900 roku na terenie Twierdzy Modlin. Przebudowa i adaptacja w 2024 roku. Wyodrębniono  dwa lokale: 148 m2  i 84 m2. Lokal  o powierzchni ...

Powierzchnia
148,43 m2
Piętro
parter
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
9 971,03 zł
cena 1 480 000
Kryteria wyszukiwania

rozumiem