Warszawa, Wawer, Zerzeń
działka na sprzedaż

SOL-GS-145343

Teren o powierzchni 2006 m2, front szer. 60 m, nie objęty MPZP. Właściciel posiada prawomocne warunki zabudowy WZ. Warunki: - pow. zabudowy 0,24 - wysokość zabudowy 10 m - pow. biologicznie czynna 60% - 2 mp do jednego lokalu Wszystkie media. Teren w  II linii ...

Powierzchnia
2 006,00 m2
Cena za m2
1 146,56 zł
cena 2 300 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Wawer, Zerzeń

Sulejówek, Żurawka, Czynu Społecznego
działka na sprzedaż

SOL-GS-145291

Działka o powierzchni 1500 m2, szer. frontu 47 m, objęta MPZP, przeznaczona pod zab. jednorodzinną. Zabudowana. Możliwość budowy również bliźniaka. Wszystkie media w ulicy. Własność os. fizyczna 

Powierzchnia
1 500,00 m2
Cena za m2
900,00 zł
cena 1 350 000
działka na sprzedaż - Sulejówek, Żurawka, Czynu Społecznego

Warszawa, Targówek, Bródno, Kondratowicza
lokal na wynajem

SOL-LW-145230

Warszawa, Bródno, duża , ruchliwa ul. Kondratowicza, lokal w nowym budynku ze 178 mieszkaniami; powierzchnia 110 m2.. Doskonała lokalizacja w sąsiedztwie II linii metra. Przeznaczenie : handel, usługi, gastronomia. Lokal jedno poziomowy, z 2 dużymi witrynami. Pow. ...

Powierzchnia
110,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
75,00 zł
cena 8 250
lokal na wynajem - Warszawa, Targówek, Bródno, Kondratowicza

Warszawa, Ursynów, Jeziorki, Puławska
działka na sprzedaż

SOL-GS-145211

Do sprzedaży działka usługowa z ustalonym MPZP, oznaczenie działki w MPZP H7.2U. Bardzo wygodne położenie działki, bezpośredni dostęp do ul. Puławskiej. Działka położona w rejonie ul. Baletowej, Spornej, Pelikanów.  wymiary ok. 33,87x27,93x29,11x11,83 Działka ma ...

Powierzchnia
1 000,00 m2
Cena za m2
3 000,00 zł
cena 3 000 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Ursynów, Jeziorki, Puławska

Warszawa, Wilanów
działka na sprzedaż

SOL-GS-145193

Teren o powierzchni 1177m2, szer. frontu 17 m, objęty MPZP, przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną Wszystkie media. Dojazd asfalt. Stary Wilanów, Rumiana, cisza, nowa zabudowa jednorodzinna. Własność, os. fizyczna Możliwość budowy: - 2 domów w zab. wolno stojącej - ...

Powierzchnia
1 177,00 m2
Cena za m2
5 522,51 zł
cena 6 500 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Wilanów

Nieporęt, Aleksandrów, Polna
działka na sprzedaż

SOL-GS-145179

Do sprzedaży działka o pow. 5500 m 2. Położona w Aleksandrowie w okolicach ul. Polnej.  Jest uchwalony MPZP, przeznaczenie działki oznaczone w planie 3MN  Szerokość działki 39 m  Długość działki 140 m  Własność uregulowana.  

Powierzchnia
5 500,00 m2
Cena za m2
307,00 zł
cena 1 688 500
działka na sprzedaż - Nieporęt, Aleksandrów, Polna
Kryteria wyszukiwania

rozumiem