nowa oferta
działka na sprzedaż - Czerwińsk nad Wisłą, Miączyn

Czerwińsk nad Wisłą, Miączyn
działka na sprzedaż

SOL-GS-147871

Obszar 1,6 ha, szer. frontu 62 m, nie objęty MPZP. Właściciel posiada prawomocne WZ, dotyczące inwestycji, budowy 8 budynków jednorodzinnych wolnostojących. Działki 1800 m2 - domy 200 m2. Media: prąd, wodociąg miejski, gaz- zbiornik, szambo bezodpływowe. Dojazd asfalt. ...

Powierzchnia
16 978,00 m2
Cena za m2
35,34 zł
cena 600 000
działka na sprzedaż - Czerwińsk nad Wisłą, Miączyn

Warszawa, Wawer, Falenica, Krokusów
działka na sprzedaż

SOL-GS-147702

a sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 4 391 m², położona w Warszawie, pomiędzy Wałem Miedzeszyńskim a ul. Stanisława Jachowicza. Nieruchomość znajduje się w trakcie podziału na mniejsze działki budowlane o powierzchni ok. 896 m² każda. Dla terenu zostały ...

Powierzchnia
4 391,00 m2
Cena za m2
1 138,69 zł
cena 5 000 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Wawer, Falenica, Krokusów

Warszawa, Wawer, Radość, Kwitnącej Akacji
działka na sprzedaż

SOL-GS-147700

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona na terenie objętym MPZP „Zbójnicka Góra – Fromborska”. Działka oznaczona symbolem 88MNL – przeznaczenie pod zabudowę jednorodzinną na działkach leśnych. Parametry działki: długość działki od ul. Kwitnącej ...

Powierzchnia
3 991,00 m2
Cena za m2
1 052,37 zł
cena 4 200 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Wawer, Radość, Kwitnącej Akacji

Warszawa, Wawer, Lebiodowa
działka na sprzedaż

SOL-GS-147634

Wyjątkowy teren inwestycyjny – 7 903 m² w  Wawra Kluczowe atuty nieruchomości: Powierzchnia i wymiary: Imponujące 7 903 m² o regularnym kształcie prostokąta (front ok. 30 m, długość ok. 265 m). Możliwości zabudowy: Brak MPZP pozwala na wystąpienie o Warunki ...

Powierzchnia
7 903,00 m2
Cena za m2
1 379,22 zł
cena 10 900 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Wawer, Lebiodowa

Warszawa, Praga-Południe, Gocławek
działka na sprzedaż

SOL-GS-147556

Działka o powierzchni 1000 m², szer. frontu 42 m, objęta MPZP,  przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną i wielorodzinną. Wytyczne planu: - intensywność 1,5 - pow. zabudowy 50% - pow. biologicznie czynna 35%% - wysokość zabudowy 16 m Zab. jednorodzinna: wolnostojąca, ...

Powierzchnia
1 000,00 m2
Cena za m2
5 300,00 zł
cena 5 300 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Praga-Południe, Gocławek

Warszawa, Wawer, Falenica, Kminkowa
działka na sprzedaż

SOL-GS-147305

Na sprzedaż działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 1005 m². Wymiary działki wynoszą 22,6 x 46,7 x 20,8 x 45,9 m, co czyni ją idealnym miejscem pod budowę domu jednorodzinnego wolnostojącego. To doskonała propozycja dla osób ceniących ciszę, ...

Powierzchnia
1 004,00 m2
Cena za m2
1 085,66 zł
cena 1 090 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Wawer, Falenica, Kminkowa
Kryteria wyszukiwania

rozumiem