Warszawa, Włochy, Okęcie, Trzos
działka na sprzedaż

SOL-GS-139619

Działka z małym domem (ok. 70m2) obecnie wynajętym. Wydane prawomocne warunki zabudowy na rozbudowę domu. Prąd, gaz, woda z ujęcia własnego, szambo.

Powierzchnia
995,00 m2
Cena za m2
1 004,02 zł
cena 999 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Włochy, Okęcie, Trzos

Warszawa, Włochy, Wiktoryn, Włodarzewska
działka na sprzedaż

SOL-GS-139555

Działka z wydanymi WZ na budynek biurowy (łącznie z działką sąsiednią). Powierzchnia zabudowy 870m2, 8 kondygnacji nadziemnych, powierzchnia nadziemna ok. 6000m2, podziemna ok. 3100m2. Według projektu MPZP min.wysokość budynku 20m, max. 38m, teren przeznaczony pod ...

Powierzchnia
1 308,00 m2
Cena za m2
3 363,91 zł
cena 4 400 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Włochy, Wiktoryn, Włodarzewska

Warszawa, Wilanów, Powsin, Łukasza Drewny
działka na sprzedaż

SOL-GS-139436

Teren składający się z 3 działek, o powierzchni 10508 m2, szer. frontu 106 m, nie objęty MPZP - po wyłożeniu, przeznaczony pod usługi lub usługi z lokalami mieszkalnymi. Wytyczne przyszłego planu: - pow.biologicznie czynna 40% - intensywność zabudowy 0,8 - wysokość ...

Powierzchnia
10 508,00 m2
Cena za m2
1 600,00 zł
cena 16 812 800
działka na sprzedaż - Warszawa, Wilanów, Powsin, Łukasza Drewny

Warszawa, Wilanów, Powsin, Łukasza Drewny
działka na sprzedaż

SOL-GS-139432

Teren o powierzchni 5500 m2 , składający się z dwóch działek, wymaga wydzielenia,  szer.frontu 58 m, nie objęty MPZP - po wyłożeniu.  Przeznaczony  pod usług lub usługi z lokalami mieszkalnymi. Wytyczne przyszłego planu: - pow.biologicznie czynna 40% - intensywność ...

Powierzchnia
5 500,00 m2
Cena za m2
1 600,00 zł
cena 8 800 000

Warszawa, Wilanów, Powsin, Przyczółkowa
działka na sprzedaż

SOL-GS-139365

Teren o powierzchni 2,1 ha, szer. frontu 150 m, objęty MPZP, przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną i usługową. Inwestycja rzędu 13 000 m2 pow. całkowitej. Usługi: handel, biura, administracja, służba zdrowia, gastronomia, rozrywka, turystyka, hotele. Brak kanalizacji ...

Powierzchnia
21 367,00 m2
Cena za m2
1 200,00 zł
cena 25 640 400
działka na sprzedaż - Warszawa, Wilanów, Powsin, Przyczółkowa

Warszawa, Wilanów, Powsin, Łukasza Drewny
działka na sprzedaż

SOL-GS-139362

Teren o powierzchni 1, 4 ha, szer. frontu 48 m, nie objęty MPZP, przeznaczony pod zabudowę usługową i mieszkaniową. Bezpośrednio przy ul. Drewny rejon Powsina, w kierunku do Konstancina. Media : gaz, wodociąg miejski, energia elektryczna i telekomunikacja. Brak kanalizacji ...

Powierzchnia
14 642,00 m2
Cena za m2
1 500,00 zł
cena 21 963 000
Kryteria wyszukiwania

rozumiem