Warszawa, Praga-Południe, Grochów
działka na sprzedaż

SOL-GS-134084

Praga Południe, Gocławek, działka objęta MPZP; tereny zabudowy wielorodzinnej; max. pow. zabudowy 60%; min. pow. biol. czynna 25%; intensywność 1,8 max. wysokość 18m; 1 m.p. na 1 mieszkanie, nie mniej jednak niż 1 m.p. na 60m² PUM. wszystkie media miejskie ...

Powierzchnia
638,00 m2
Cena za m2
2 978,06 zł
cena 1 900 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Praga-Południe, Grochów

Warszawa, Bielany, Loteryjki
działka na sprzedaż

SOL-GS-134018

Do sprzedaży dwie  działki o pw. 250 m 2 oraz 728 m 2, łączna powierzchnia działek 970 m 2. Działki położone przy ul. Loteryjki. Wymiary działek łącznie: 14,7 m x 67m x 14,7m x 66,6 m  Brak MPZP jest w trakcie ustalania. nazwa  MPZP Bielany Radiowo Północ w ...

Powierzchnia
970,00 m2
Cena za m2
979,38 zł
cena 950 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Bielany, Loteryjki

Warszawa, Białołęka, Tarchomin, Ćmielowska
działka na sprzedaż

SOL-GS-133922

Działka objęta MPZP, przeznaczona pod usługi podstawowe, usługi, usługi administracyjne, łączności, kultu religijnego. Wysokość zabudowy do 10m (2 kondygnacje) Współczynnik intensywności - 1,0 Powierzchnia biologicznie czynna 20%

Powierzchnia
6 512,00 m2
Cena za m2
307,13 zł
cena 2 000 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Białołęka, Tarchomin, Ćmielowska

Warszawa, Wilanów, Powsinek, Przyczółkowa
działka na sprzedaż

SOL-GS-133822

Wilanów Powsinek, druga linia zabudowy od ul. Przyczółkowej, możliwość kupienia 4000m2, 6000m2 lub 8000m2. W tej ostatniej wersji inwestycja ma połączenie z ul. Wiedeńską. Działka może być wykorzystana pod usługi, można uzyskać WZ pod konkretną celową inwestycję. ...

Powierzchnia
4 000,00 m2
Cena za m2
1 000,00 zł
cena 4 000 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Wilanów, Powsinek, Przyczółkowa

Warszawa, Mokotów, Sielce, Iwicka
działka na sprzedaż

SOL-GS-133784

Planowane uchwalenie MPZP na rok 2020 o parametrach: przeznaczenie podstawowe - tereny zabudowy usług nauki, przeznaczenie uzupełniające - usługi nieuciążliwe; min. pow. biol. czynna 30%; max. pow. zabudowy 40% intensywność 1,5; max. wysokość  - dla budynku ...

Powierzchnia
929,00 m2
Cena za m2
5 113,02 zł
cena 4 750 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Sielce, Iwicka

Warszawa, Mokotów, Jana Sebastiana Bacha
działka na sprzedaż

SOL-GS-133708

Do sprzedania niezabudowana działka w świetnym punkcie na Mokotowie. Wokół zabudowa wielorodzinna. Brak MPZP, przewidywany termin uchwalenia 2020, w projekcie planu działka oznaczona symbolem D4.MW: - wskaźnik maksymalnej intensywności zabudowy 2,0 - min. powierzchnia ...

Powierzchnia
375,00 m2
Cena za m2
1 901,33 zł
cena 713 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Jana Sebastiana Bacha
Kryteria wyszukiwania

rozumiem