Raszyn, Puchały
działka na sprzedaż

SOL-GS-129707

Działka inwestycyjna w sąsiedztwie trasy S7/S8, między węzłami Opacz-Janki. Dobrze wyeksponowana, dobry dojazd. Wszystkie media w ulicy. Wymiary: 40 (front) x 233 m. Brak mpzp.

Powierzchnia
9 329,00 m2
Cena za m2
600,00 zł
cena 5 597 400
działka na sprzedaż - Raszyn, Puchały

Warszawa, Mokotów, Augustówka
działka na sprzedaż

SOL-GS-129660

Działka o powierzchni 5126 m2, szer. frontu 70 m, nie objeta MPZP przeznaczona pod zabudowę usługową i handlową. Właściciel posiada prawomocną WZ , dotyczącą obiektu biurowego 6500 m2 GLA. Miejsce o dużym potencjale inwestycyjnym, w pobliżu planowane nowe osiedla, 2 ...

Powierzchnia
5 126,00 m2
Cena za m2
1 677,72 zł
cena 8 600 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Augustówka

Warszawa, Mokotów, Czerniaków, Zwierzyniecka
działka na sprzedaż

SOL-GS-129594

Przedmiotem oferty jest nieruchomość o powierzchni 1 123 m2, zlokalizowana w Warszawie, w dzielnicy Mokotów, w pobliżu ulic Czerniakowskiej i Nehru. Teren usytuowany jest w kierunku południowo wschodnim od ww. skrzyżowania. W okolicy znajdują się budynki mieszkalne ...

Powierzchnia
1 123,00 m2
Cena za m2
4 000,00 zł
cena 4 492 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Czerniaków, Zwierzyniecka

Konstancin-Jeziorna, Chylice
działka na sprzedaż

SOL-GS-129458

Teren o pow. 8577 m2, leżący w rejonie administracyjnej granicy Konstancina i Piaseczna z bezpośrednim dostępem do rzeki Jeziorki. Zabudowany nowym domem - rezydencją, o pow. 1042 m2, w stanie developerskim. Wszystkie media bezpośrednio w ulicy. Własność, os. fizyczna.  Możliwość ...

Powierzchnia
8 577,00 m2
Cena za m2
1 387,43 zł
cena 11 900 000
działka na sprzedaż - Konstancin-Jeziorna, Chylice

Warszawa, Wilanów, Wiertnicza
działka na sprzedaż

SOL-GS-129094

Działka budowlana na sprzedaż przy ul.Wiertniczej w Wilanowie.Położona w bardzo dobrej lokalizacji przy głównej ulicy. Świetna działka również na inwestycje,wybudowanie biurowca,hotelu -pensjonatu, siedziby firmy lub placówki dyplomatycznej,oświatowej. Działka objęta ...

Powierzchnia
1 416,00 m2
Cena za m2
3 531,07 zł
cena 5 000 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Wilanów, Wiertnicza

Warszawa, Włochy
działka na sprzedaż

SOL-GS-128629

Działka budowlana we Włochach. Teren nie objęty MPZP. Wydane nowe WZ na zabudowę wielorodzinną 3 kondygnacje (10m) ok. 900 PUM Wydane również WZ na zabudowę bliźniaczą - dwa domy dwulokalowe (wysokość 10,6m, 29%) Wszystkie media bezpośrednio w ulicy. Własność, ...

Powierzchnia
1 346,00 m2
Cena za m2
2 971,77 zł
cena 4 000 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Włochy
Kryteria wyszukiwania

rozumiem