Warszawa, Białołęka, Białołęka Dworska
działka na sprzedaż

SOL-GS-143925

Teren o powierzchni 1 ha,  szer. frontu 187 m, objęty MPZP, przeznaczony pod zabudowę usługową: hotel - hostel, gastronomia, biurowiec, handel poniżej 2000 m2 i bez placów składowych, turystyka. - pow. biologicznie czynna 20% - pow. zabudowy 60% - wysokość zabudowy ...

Powierzchnia
10 000,00 m2
Cena za m2
550,00 zł
cena 5 500 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Białołęka, Białołęka Dworska

Warszawa, Wilanów, Powsin
działka na sprzedaż

SOL-GS-143915

Działka o powierzchni 4637 m2, szer. frontu 20 m, objęta MPZP. Przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną  z usługami ( do 10% powierzchni ).  Wytyczne planu: - pow. biologicznie czynna 50% - wysokość zabudowy 10m Budynki: wolnostojące - min. działka 1000 m2, szeregową ...

Powierzchnia
4 637,00 m2
Cena za m2
1 121,41 zł
cena 5 200 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Wilanów, Powsin

Warszawa, Białołęka, Brzeziny
działka na sprzedaż

SOL-GS-143914

Teren 3,35 ha szer. frontu 129 m  lub 260 m, objęty MPZP, przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną i usługową. Wytyczne planu: - intensywność zabudowy 0,6 - pow. biologicznie czynna 50% - pow. zabudowy 40% - wysokość zabudowy 12 m Minimalna działka: - bez kanalizacji ...

Powierzchnia
33 500,00 m2
Cena za m2
955,22 zł
cena 32 000 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Białołęka, Brzeziny

Warszawa, Mokotów, Stary Mokotów, Wiśniowa
działka na sprzedaż

SOL-GS-143517

Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, przeznaczenie - zabudowa wielorodzinna z usługami. - maksymalna powierzchnia zabudowy - 40% - maksymalna wysokość zabudowy - 18m - maksymalny współczynnik intensywności - 1,8 - minimalna powierzchnia ...

Powierzchnia
785,00 m2
Cena za m2
4 585,99 zł
cena 3 600 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Stary Mokotów, Wiśniowa

Warszawa, Włochy, Okęcie, Al. Krakowska
działka na sprzedaż

SOL-GS-143442

Działka inwestycyjna. Brak MPZP. Wydane WZ na budynek usługowo-biurowy, powierzchnia zabudowy 46,5%, wysokość 17,8m, powierzchnia biologicznie czynna - 25%

Powierzchnia
10 956,00 m2
Cena za m2
1 004,02 zł
cena 11 000 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Włochy, Okęcie, Al. Krakowska

Warszawa, Bemowo, Boernerowo, Grotowska
działka na sprzedaż

SOL-GS-143320

Działka na Boernerowie, brak MPZP, według studium przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną.Bardzo dobra lokalizacja, przy samym lesie. Na działce stary drewniany budynek.

Powierzchnia
805,00 m2
Cena za m2
3 167,70 zł
cena 2 550 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Bemowo, Boernerowo, Grotowska
Kryteria wyszukiwania

rozumiem