oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Śródmieście Południowe, Lwowska

Warszawa, Śródmieście, Śródmieście Południowe, Lwowska
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-147199

Mam przyjemność zaprezentować  Państwu wyjątkowe mieszkanie w kamienicy z 1905 roku na ulicy Lwowskiej. Jest to  najstarszy dom na Lwowskiej. Po upadku Powstania Warszawskiego dom został podpalony przez Niemców miotaczami ognia, co spowodowało zawalenie stropów - zostały ...

Powierzchnia
89,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
31 460,67 zł
cena 2 800 000

Warszawa, Wola, Mirów, Żelazna
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-147168

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu zlokalizowanym na pograniczu Woli i Śródmieścia. Mieszkanie znajduje się na 13 piętrze, z ładnym widokiem na panowramę Warszawy. Salon z wyposażonym aneksem kuchennym, sypialnia z wyjścien ma niewielki balkon, spora ...

Powierzchnia
65,00 m2
Piętro
13
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
28 615,38 zł
cena 1 860 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Wola, Mirów, Żelazna

Warszawa, Wola, Krochmalna
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-147118

Na sprzedaż designerski, klimatyzowany apartament położony na parterze, z bezpośrednim wejściem od cichego, zielonego dziedzińca. Wysoki standard wykończenia, mieszkanie zostało zaprojekowane przez renomowane studio projektowe.  Przestronny salon z meblami renomowanych ...

Powierzchnia
44,50 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
28 651,69 zł
cena 1 275 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Wola, Krochmalna

Warszawa, Ursus, Skorosze, Skoroszewska
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-147003

Przedmiotem sprzedaży jest wygodne, 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w atrakcyjnym punkcie Skoroszy. Mieszkanie jest zadbane i nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Układ pomieszczeń : przestronny salon z aneksem kuchennym i z wyjściem na spory, niemal ...

Powierzchnia
71,68 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
16 950,33 zł
cena 1 215 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Ursus, Skorosze, Skoroszewska

Warszawa, Wola, Prosta
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-146995

Dwupokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Towarowa Towers w pobliżu Ronda Daszyńskiego.  Mieszkanie znajduje się na 21 piętrze i posiada południowo - zachodnią ekspozycję okien, z pięknym widokiem na panoramę miasta. Okna posiadają elektryczne rolety. Mieszkanie ...

Powierzchnia
41,48 m2
Piętro
21
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
47 010,61 zł
cena 1 950 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Wola, Prosta

Warszawa, Śródmieście, Centrum, Twarda
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-146989

Mieszkanie w wyjątkowej inwestycji - budynku Cosmopolitan, położone na 31 piętrze i zapewniające niesamowity widok na panoramę Warszawy. Mieszkanie jest dwupokojowe: salon z aneksem kuchennym, sypialnią, łazienką z wanną i kabiną prysznicową i przedpokoju. Do łazienki ...

Powierzchnia
53,00 m2
Piętro
31
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
66 018,87 zł
cena 3 499 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Centrum, Twarda
Kryteria wyszukiwania

rozumiem