Witamy! Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Agencja Sołtan Nieruchomości powstała w wyniku podziału istniejącej od 1999 r. spółki Sołtan-Brzozowski Nieruchomości. Założycielem firmy Sołtan Nieruchomości (2011 rok) jest Piotr Sołtan, numer licencji zawodowej 3154.

Naszą dewizą jest profesjonalna, odpowiedzialna i kompleksowa obsługa Klienta na drodze od pomysłu do realizacji we współpracy z kancelariami notarialnymi, prawnymi, rzeczoznawcami oraz bankami. Swoje działania opieramy zarówno na kilkunastoletnim doświadczeniu jak również na odpowiednim przygotowaniu zawodowym potwierdzonym licencjami pośredników w obrocie nieruchomościami. Nasza dwudziestoosobowa kadra pracowników stanowi zgrany zespół rzetelnych i kompetentnych doradców - uczestników rynku nieruchomości.

Oferujemy usługi pośrednictwa przy sprzedaży, kupnie, wynajmie i najmie domów, mieszkań , działek budowlanych, lokali handlowych i innych. Obsługujemy różnego rodzaju transakcje  - sprawy spadkowe, darowizny, służebności, mieszkania zadłużone jak i egzekucje komornicze.

Właściciel firmy jest członkiem PFRN - Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, członkiem WSPON - Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników    w Obrocie Nieruchomościami oraz uczestnikiem-założycielem systemu wymiany ofert MLS WSPON.

W działalności naszej stosujemy Kartę Praw Klienta i Standardy Zawodowe Pośredników w obrocie nieruchomościami oraz posiadamy aktualne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Zapewniamy:

  • Reklamę nieruchomości,
  • Jej prezentację na wybranych portalach internetowych,
  • Usługę Home-Staging - zobacz: https://mieszkania-metamorfozy.blogspot.com
  • Obsługę i pomoc prawną przy transakcjach,
  • Doradztwo przy umowie przedwstępnej oraz umowie przenoszącej własność
  • Pomoc przy kompletowaniu niezbędnych dokumentów
  • Uproszczoną procedurę kredytową oraz pomoc w poszukiwaniu finansowania zakupu nieruchomości,
  • Nadzorowanie kolejnych etapów transakcji, aż do sporządzenia protokołu zdawczo-odbiorczego, rozliczenia i ostatecznego przekazania lokalu.

Współpracujemy z wieloma branżowymi portalami jak: morizon.pl; gratka.pl; domiporta.pl; szybko.pl; otodom.pl; gumtree.pl; nieruchomości-online.pl; alelokum.pl; sprzedajemy.pl; gethome.pl; i adresowo.pl

 

Serdecznie zapraszamy

Piotr Sołtan wraz z zespołem.