32
ofert
Teresa Proszkiewicz

Pośrednik

Licencja: 19021

proszkiewicz@soltan-n.pl

605870122
228280055

zostaw wiadomość
1 138,69 zł/m2 cena: 1 020 267 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 896 m², położona w Warszawie, w rejonie pomiędzy Wałem Miedzeszyńskim a ul. Stanisława Jachowicza.

Działka posiada wydane warunki zabudowy, co pozwala na sprawne rozpoczęcie procesu inwestycyjnego. Regularny kształt oraz wymiary ok. 33 m × 25,6 m dają szerokie możliwości zagospodarowania terenu i komfortowego usytuowania budynku.

Nieruchomość idealnie nadaje się pod budowę domu jednorodzinnego — zarówno parterowego, jak i piętrowego lub z poddaszem użytkowym. Szeroki front działki zapewnia dużą swobodę projektową.

Atuty nieruchomości:

  • wydane warunki zabudowy,

  • ustawna działka o regularnym kształcie,

  • powierzchnia 896 m²,

  • spokojna okolica z zabudową jednorodzinną,

  • dogodny dojazd do centrum Warszawy,

  • bliskość Wału Miedzeszyńskiego zapewniająca dobrą komunikację.

Lokalizacja łączy kameralny charakter okolicy z szybkim dostępem do infrastruktury miejskiej, terenów zielonych oraz głównych arterii komunikacyjnych.

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty SOL-GS-147291
Powierzchnia 896,00 m²
Wymiary działki 33x25,6 m

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Warszawa, Wawer, Falenica, Wierzby
działka na sprzedaż

SOL-GS-147295

Na sprzedaż działka  w dzielnicy Wawer  Falenica pod zabudowę jednorodzinną lub bliźniaczą. Działka o pow. 978 m 2, ogrodzona z 3 stron położona przy ul. Wierzby Media znajdują się w drodze: -prąd, -gaz, -światłowód. Kanalizacja: -Szambo Odległość ...

Powierzchnia
979,00 m2
Cena za m2
817,16 zł
cena 800 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Wawer, Falenica, Wierzby

Warszawa, Wawer, Falenica, Borówkowa
działka na sprzedaż

SOL-GS-147304

Do sprzedaży działka o pow. 495 m 2 z wydanymi warunkami zabudowy.  Działka położona w bardzo dogodnej lokalizacji.  Blisko przystanki autobusowe, tereny spacerowe.  Miejsce idealne dla rodziny ceniącej sobie cisze i dobre sąsiedztwo. Na działce znajduje się metalowy -garaż. -domek ...

Powierzchnia
495,00 m2
Cena za m2
1 507,07 zł
cena 746 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Wawer, Falenica, Borówkowa

Warszawa, Wawer, Falenica, Kminkowa
działka na sprzedaż

SOL-GS-147305

Na sprzedaż działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 1005 m². Wymiary działki wynoszą 22,6 x 46,7 x 20,8 x 45,9 m, co czyni ją idealnym miejscem pod budowę domu jednorodzinnego wolnostojącego. To doskonała propozycja dla osób ceniących ciszę, ...

Powierzchnia
1 004,00 m2
Cena za m2
1 085,66 zł
cena 1 090 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Wawer, Falenica, Kminkowa

Warszawa, Włochy, Okęcie
działka na sprzedaż

SOL-GS-41186

Ładna, kwadratowa działka w doskonałej lokalizacji, położona w pobliżu pętli tramwajowej na Okęciu. Działka ogrodzona - ogrodzenie frontowe kute, zagospodarowana. Na działce dwupokojowy budynek do remontu lub wyburzenia, oraz zabudowania gospodarcze do wyburzenia. Media: ...

Powierzchnia
715,00 m2
Cena za m2
1 397,20 zł
cena 999 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Włochy, Okęcie