32
ofert
Teresa Proszkiewicz

Pośrednik

Licencja: 19021

proszkiewicz@soltan-n.pl

605870122
228280055

zostaw wiadomość
1 052,37 zł/m2 cena: 4 200 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona na terenie objętym MPZP „Zbójnicka Góra – Fromborska”. Działka oznaczona symbolem 88MNL – przeznaczenie pod zabudowę jednorodzinną na działkach leśnych.

Parametry działki:

  • długość działki od ul. Kwitnącej Akacji: 85,4 m

  • szerokość działki : 44,8m

Nieruchomość znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Lokalizacja zapewnia ciszę i kameralny charakter, a jednocześnie bardzo dobre połączenie z centrum Warszawy.

Idealne miejsce dla osób szukających działki pod zabudowę domów jednorodzinnych w otoczeniu natury, z wygodnym dostępem do miejskiej infrastruktury.

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty SOL-GS-147700
Powierzchnia 3 991,00 m²
Wymiary działki 85x45x85x45 m

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Warszawa, Wawer, Las
działka na sprzedaż

SOL-GS-49953

Działka  o powierzchni 2179 m2, szer. frontu 21 m, objęta MPZP, przeznaczona pod zabudpwę jednorodzinną i usługową. Zabudowa jednorodzinna: wolno stojąca, bliźniacza, szeregowa Wytyczne planu: - intensywność zab. 0,8 - wysokość zab. 12 m - pow. zab. 30% - pow. ...

Powierzchnia
2 179,00 m2
Cena za m2
1 835,70 zł
cena 4 000 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Wawer, Las

Warszawa, Wawer, Anin, Kościuszkowców
działka na sprzedaż

SOL-GS-127615

Działka budowlana w Aninie, idealna na rezydencję Powierzchnia 3 480 m 2, szer. frontu 54 m, nie objęta MPZP. Ogrodzenie działki metalowe Droga dojazdowa asfaltowa Media: kanalizacja miejska, woda, prąd, gaz Spokojna okolica, plac zabaw, przychodnia, żłobek, ...

Powierzchnia
3 480,00 m2
Cena za m2
1 436,78 zł
cena 5 000 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Wawer, Anin, Kościuszkowców

Warszawa, Wawer, Czatów
działka na sprzedaż

SOL-GS-134448

Wawer, niedaleko ul.Czatów i Hafciarskiej, 2 działki ewidencyjne ( 2 x 1600m²), narożna. Możliwość wjazdu od północy lub wschodu. W drodze prąd, gaz na rogu działki, wody miejskiej i kanalizacji brak. MPZP powinien być uchwalony w roku bieżącym '21. W okolicy zabudowa ...

Powierzchnia
3 200,00 m2
Cena za m2
937,50 zł
cena 3 000 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Wawer, Czatów

Warszawa, Wawer, Las, Spadowa
działka na sprzedaż

SOL-GS-137903

Wawer Las,ul.Spadowa,  MPZP Zakole Wawerskie w trakcie uchwalania. Działka od frontu szerokości 30 m, aż do 60m na końcu. Działka obok, bliżej Traktu Lubelskiego, dostała WZ pod zabudowę jednorodzinną. Własność osób prywatnych. Media -prąd. Dojazd drogą szutrową. Można ...

Powierzchnia
5 345,00 m2
Cena za m2
598,69 zł
cena 3 200 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Wawer, Las, Spadowa