32
ofert
Teresa Proszkiewicz

Pośrednik

Licencja: 19021

proszkiewicz@soltan-n.pl

605870122
228280055

zostaw wiadomość
1 138,69 zł/m2 cena: 5 000 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

a sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 4 391 m², położona w Warszawie, pomiędzy Wałem Miedzeszyńskim a ul. Stanisława Jachowicza.

Nieruchomość znajduje się w trakcie podziału na mniejsze działki budowlane o powierzchni ok. 896 m² każda. Dla terenu zostały wydane warunki zabudowy, co znacząco przyspiesza możliwość realizacji inwestycji.

Parametry zabudowy:

  • wysokość zabudowy do 12 m,
  • możliwość realizacji zabudowy jednorodzinnej,
  • regularny kształt działek po podziale,
  • dogodny dostęp do infrastruktury miejskiej i komunikacji.

Lokalizacja łączy szybki dojazd do centrum Warszawy z kameralnym charakterem okolicy i zabudową jednorodzinną. W pobliżu znajdują się tereny zielone, szkoły, sklepy oraz główne arterie komunikacyjne.

Oferta stanowi atrakcyjną propozycję zarówno dla dewelopera, jak i inwestora planującego realizację kameralnego osiedla domów jednorodzinnych.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty SOL-GS-147702
Powierzchnia 4 391,00 m²
Wymiary działki 171,x25,6 m

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Warszawa, Wawer, Las
działka na sprzedaż

SOL-GS-49953

Działka  o powierzchni 2179 m2, szer. frontu 21 m, objęta MPZP, przeznaczona pod zabudpwę jednorodzinną i usługową. Zabudowa jednorodzinna: wolno stojąca, bliźniacza, szeregowa Wytyczne planu: - intensywność zab. 0,8 - wysokość zab. 12 m - pow. zab. 30% - pow. ...

Powierzchnia
2 179,00 m2
Cena za m2
1 835,70 zł
cena 4 000 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Wawer, Las

Warszawa, Wawer, Anin, Kościuszkowców
działka na sprzedaż

SOL-GS-127615

Działka budowlana w Aninie, idealna na rezydencję Powierzchnia 3 480 m 2, szer. frontu 54 m, nie objęta MPZP. Ogrodzenie działki metalowe Droga dojazdowa asfaltowa Media: kanalizacja miejska, woda, prąd, gaz Spokojna okolica, plac zabaw, przychodnia, żłobek, ...

Powierzchnia
3 480,00 m2
Cena za m2
1 436,78 zł
cena 5 000 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Wawer, Anin, Kościuszkowców

Warszawa, Wawer, Kadetów
działka na sprzedaż

SOL-GS-134232

Do sprzedania działka objeta MPZP, przeznaczona pod usługi publiczne. Położona w bardzo dobrej lokalizacji, blisko kościół, szkoła, przedszkole, sklepy, komunikacja miejska; przy drodze asfaltowej. Media dostępne włącznie z kanalizacją. Cena 800 zł za metr kwadratowy. ...

Powierzchnia
7 747,00 m2
Cena za m2
800,00 zł
cena 6 197 600
działka na sprzedaż - Warszawa, Wawer, Kadetów

Warszawa, Wawer, Sadul, Palmowa
działka na sprzedaż

SOL-GS-139194

Wawer, ul.Palmowa, brak MPZP.  Wszystkie media miejskie: gaz, prąd, woda, kanalizacja, telekomunikacja. Teren mało zadrzewiony, głównie drzewa owocowe. Wjazd od wschodu z asfaltowej ulicy. W okolicy nowe domy, pełna infrastruktura. Własność osób prywatnych. Była ...

Powierzchnia
2 906,00 m2
Cena za m2
1 300,00 zł
cena 3 777 800
działka na sprzedaż - Warszawa, Wawer, Sadul, Palmowa