185
ofert
4 530,39 zł/m2 cena: 8 200 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Działka o powierzchni 1810 m2, szer. frontu 26 m, objęta MPZP, przeznaczona pod zabudowę usługową.
Wszystkie media. Własność. Bezpośrednio przy Wiertniczej.
 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty SOL-GS-147938
Powierzchnia 1 810,00 m²
Przeznaczenie działki budowlana
Wymiary działki 26x69 m

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Warszawa, Wilanów, Zawady
działka na sprzedaż

SOL-GS-40398

Teren o szer. frontu 171 m, objety MPZP, przeznaczenie pod zabudowę usługowo-techniczną, w tym produkcyjną, handlu hurtowego, magazynów, administracji i biznesu, wystawiennictwa. Wytyczne planu : - wysokość zabudowy dla budynków usługowych wynosi 12m, - pow. biologicznie ...

Powierzchnia
13 480,00 m2
Cena za m2
474,78 zł
cena 6 400 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Wilanów, Zawady

Warszawa, Wilanów
działka na sprzedaż

SOL-GS-123051

Teren o powierzchni 7827 m2, szer. frontu 101 m, objęty MPZP, przeznaczony pod zabudowę usługową. Usługi: handel, biura, administracja, rozrywka, gastronomia, hotele, turystyka Wytyczne planu: - intensywność zabudowy 1 - wysokość zabudowy 15 m, 3 kondygnacje - ...

Powierzchnia
7 827,00 m2
Cena za m2
1 200,97 zł
cena 9 400 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Wilanów

Warszawa, Wilanów, Kępa Zawadowska
działka na sprzedaż

SOL-GS-137575

Obszar o pow. 1,45 ha, częściowo objęty MPZP, przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną i usługową nieuciążliwą. Wytyczne zabudowy: - pow. biologicznie czynna 60 -70 % - wysokość zabudowy 12 m , 3 kondygnacje - parter, piętro + poddasze - min. działka 1200 m2 - dla ...

Powierzchnia
14 500,00 m2
Cena za m2
700,00 zł
cena 10 150 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Wilanów, Kępa Zawadowska

Warszawa, Wilanów, Latoszki
działka na sprzedaż

SOL-GS-138236

Teren o powierzchni 8000 m2, nie objęty MPZP.  Inwestycja rzędu 8 domów dwulokalowych  czyli 16 lokali mieszkalnych. Właściciel posiada WZ, projekt budowlany wraz z ustaleniami technicznymi przyłączy mediów. Własność. 

Powierzchnia
8 000,00 m2
Cena za m2
875,00 zł
cena 7 000 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Wilanów, Latoszki