38
ofert
Teresa Proszkiewicz

Pośrednik

Licencja: 19021

proszkiewicz@soltan-n.pl

605870122
228280055

zostaw wiadomość
979,38 zł/m2 cena: 950 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Do sprzedaży dwie  działki o pw. 250 m 2 oraz 728 m 2, łączna powierzchnia działek 970 m 2.

Działki położone przy ul. Loteryjki.

Wymiary działek łącznie: 14,7 m x 67m x 14,7m x 66,6 m 

Brak MPZP jest w trakcie ustalania. nazwa  MPZP Bielany Radiowo Północ w trakcie uchwalania. 
W chwilo obecnej jest możliwość wystąpienia o WZ.

Blisko Puszcza Kampinoska.
Cisza i przestrzeń.

Zapraszam do obejrzenia po wcześniejszym umówieniu terminu

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty SOL-GS-134018
Powierzchnia 970,00 m²
Przeznaczenie działki mieszkaniowa
Standard
Wymiary działki 14,7x67x14,7x66,6 m

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Warszawa, Włochy, Okęcie
działka na sprzedaż

SOL-GS-41186

Ładna, kwadratowa działka w doskonałej lokalizacji, położona w pobliżu pętli tramwajowej na Okęciu. Działka ogrodzona - ogrodzenie frontowe kute, zagospodarowana. Na działce dwupokojowy budynek do remontu lub wyburzenia, oraz zabudowania gospodarcze do wyburzenia. Media: ...

Powierzchnia
715,00 m2
Cena za m2
1 397,20 zł
cena 999 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Włochy, Okęcie

Warszawa, Włochy, Okęcie
działka na sprzedaż

SOL-GS-115121

Działka o powierzchni 985 m2, nie objęta MPZP,  z prawomocnym pozwoleniem na budowę budynku biurowo-magazynowego o pow. całkowitej 1245 m2, 3 kondygnacyjnego, bez garażu podziemnego. Wszystkie media w ulicy. Według warunków zabudowy( WZ ),  powierzchnia zabudowy ...

Powierzchnia
985,00 m2
Cena za m2
1 208,12 zł
cena 1 190 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Włochy, Okęcie

Warszawa, Mokotów, Jana Sebastiana Bacha
działka na sprzedaż

SOL-GS-133708

Do sprzedania niezabudowana działka w świetnym punkcie na Mokotowie. Wokół zabudowa wielorodzinna. Brak MPZP, przewidywany termin uchwalenia 2020, w projekcie planu działka oznaczona symbolem D4.MW: - wskaźnik maksymalnej intensywności zabudowy 2,0 - min. powierzchnia ...

Powierzchnia
375,00 m2
Cena za m2
1 901,33 zł
cena 713 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Jana Sebastiana Bacha

Warszawa, Białołęka, Białołęka Dworska, Annopol
działka na sprzedaż

SOL-GS-135864

Brak MPZP. Według studium U12 - zabudowa usługowa do 12m wysokości. W okolicy obiekty przemysłowe.

Powierzchnia
1 954,00 m2
Cena za m2
408,90 zł
cena 799 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Białołęka, Białołęka Dworska, Annopol