184
ofert
55,00 zł/m2 cena: 4 015 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

LOKAL BIUROWY 73m2 PU, parter, w nowoczesnym budynku biurowym 1000 m2.
Lokal składa się z trzech pomieszczeń biurowych, 32 m2, 28 m2 i 13 m2. Wspólne pomieszczenie  socjalne + kuchnia 15 m2. 
Klimatyzacja, sieć komputerowa, światłowód. 2 miejsca parkingowe w cenie 180,-pln/mp. Czynsz 4015,-pln + VAT. Kaucja 2,5 miesięczna. Media płatne ryczałtem wg liczników. Koszty eksploatacyjne 15,-pln/m2. Rejon Marsa i Grochowskiej

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty SOL-LW-140853
Powierzchnia 73,00 m²
Piętro parter
Rodzaj budynku BUDYNEK BIUROWY
Kaucja zabezp. 10037
Standard
Liczba pięter w budynku 3
Stan lokalu bardzo dobry
Stan prawny Hipoteczne
Typ kaucji dwumiesięczna
Okna PCV
Instalacje nowe
Rodzaj lokalu jednopoziomowy
Przeznaczenie lokalu biurowy
Czynsz najmu netto /m2 55,00 PLN
Dojazd asfalt
Ogrzewanie gazowe
Możliwość parkowania tak
Własny parking tak
Położenie lokalu spokojna ulica
Wejście od ulicy
vir_oferta_iloscmiejscparking 3
Klimatyzacja tak
Pow. całk. budynku 1 000,00

Pomieszczenia

Liczba pomieszczeń biurowych 2
Liczba pomieszczeń socjalnych 1
Liczba pomieszczeń sanitarnych 2

Warszawa, Targówek, Radzymińska
lokal na wynajem

SOL-LW-147763

Lokal usługowy przy ul. Radzymińskiej – świetna ekspozycja, duży ruch pieszy i samochodowy Do wynajęcia funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni ok. 50 m2, usytuowany na 1. piętrze kameralnego budynku biurowo-usługowego na warszawskim Targówku. Nieruchomość znajduje ...

Powierzchnia
52,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
76,92 zł
cena 4 000
lokal na wynajem - Warszawa, Targówek, Radzymińska