41
ofert
19 827,59 zł/m2 cena: 1 150 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Mieszkanie o powierzchni 58 m.² znajduje się na 7, ostatnim piętrze nowoczesnego budynku z windą, oddanego do użytku w 2025 roku. Trzypokojowy układ został zaprojektowany w sposób funkcjonalny, z wyraźnym podziałem na część dzienną i prywatną, co zapewnia komfort codziennego użytkowania.
Część dzienna z oknami od strony północnej, natomiast sypialnie od południowej.
Salon z aneksem kuchennym, wyposażony w klimatyzację oraz wyjście na przestronny, 10-metrowy balkon. Kuchnia została w pełni zabudowana i wyposażona w wysokiej klasy sprzęt AGD, a całość utrzymana jest w spójnym, nowoczesnym stylu. Dwie ustawne sypialnie oferują wiele możliwości aranżacyjnych – zarówno jako pokoje dziecięce, sypialnia główna czy gabinet do pracy.
Łazienka z WC, wanną z funkcją prysznica oraz dodatkowe, oddzielne WC, co znacząco podnosi wygodę użytkowania.

Do mieszkania przynależy możliwość zakupu miejsca postojowego w garażu podziemnym w cenie 50 000 zł.

Nowoczesne osiedle z licznymi sklepami w tym kilka minut pieszo do Biedronki i CH Factory, w pobliżu nowopowstała szkoła podstawowa.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty SOL-MS-147573
Powierzchnia 58,00 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 10,00 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 7
Rodzaj budynku nowe budownictwo
Technologia budowlana mieszana
Opłaty w czynszu administracja, CO, Części wspólne, gaz, ochrona, ogrzewanie, Winda, woda, woda ciepła, wywóz nieczystości
Liczba pięter w budynku 7
Garaż miejsce garażowe
Stan lokalu do wprowadzenia
Stan prawny Własność
Mies. czynsz admin. 1 000 PLN
Okna PCV
Instalacje nowe
Balkon jest
Liczba balkonów 1
Rok budowy 2025
Winda tak
Liczba sypialni 2
Klimatyzacja tak

Pomieszczenia

Podłogi pokoi panele podłogowe
Typ kuchni widna
Rodzaj kuchni aneks kuchenny - połączony z salonem
Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 1
Liczba WC 1
Liczba przedpokoi 1

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Warszawa, Ursus, Szamoty, Dyrekcyjna
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-145146

Trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na osiedlu z 2018 r.  Piętro 2 w budynku 6-piętrowym. Mieszkanie jest dwustronne, posiada korzystny układ, na który składają się: salon z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki z WC i dodatkowego WC i holu. Z salonu jest ...

Powierzchnia
64,30 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
16 469,67 zł
cena 1 059 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Ursus, Szamoty, Dyrekcyjna

Warszawa, Ursus, Gołąbki, Magnacka
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-146772

Rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na spokojnym osiedlu Gawra w ursusie. Mieszkanie składa się z oddzielniej i widnej kuchni, salonu z wyjściem na balkon, dwóch sypialni z czego jedna z nich ma wyjscie na drugi balkon, łazienki z WC i wanną, przedpokoju. ...

Powierzchnia
55,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
16 818,18 zł
cena 925 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Ursus, Gołąbki, Magnacka

Warszawa, Ursus, Skorosze, Skoroszewska
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-147003

Przedmiotem sprzedaży jest wygodne, 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w atrakcyjnym punkcie Skoroszy. Mieszkanie jest zadbane i nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Układ pomieszczeń : przestronny salon z aneksem kuchennym i z wyjściem na spory, niemal ...

Powierzchnia
71,68 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
16 950,33 zł
cena 1 215 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Ursus, Skorosze, Skoroszewska

Warszawa, Mokotów, Służew, Wróbla
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-133808

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej części Mokotowa, niedaleko stacji metra Służew. Dwustronne, słoneczne przez cały dzień. Kuchnia widna, otwarta na pokój. W pokoju dziennym na podłodze jest terakota, w sypialniach mozaika drewniana. Są 2, niewielkie balkony. Budynek ...

Powierzchnia
81,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
18 000,00 zł
cena 1 458 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Służew, Wróbla