43
ofert
35 015,16 zł/m2 cena: 1 270 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Nowy apartament w prestiżowej inwestycji BROWARY WARSZAWSKIE

Oferujemy na sprzedaż zupełnie nowy, luksusowo wykończony apartament, położony w sercu Warszawy w cenionej inwestycji BROWARY WARSZAWKIE, w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Wola (Mirów).

Szczegóły Nieruchomości:

  • Powierzchnia: 36,27 m.2
  • Układ pomieszczeń:
    • Salon z aneksem kuchennym
    • Sypialnia
    • Korytarz
    • Łazienka z toaletą
  • Piętro: 5. z 6.   
Wysoki standard wykończenia.

Wyposażenie i Umeblowanie:

Apartament jest w pełni umeblowany i gotowy do zamieszkania. Wyposażenie obejmuje wysokiej klasy sprzęty AGD:
  • Kuchnia: lodówka z zamrażarką, piekarnik, płyta indukcyjna, kuchenka mikrofalowa, wyciąg kuchenny, zmywarka, czajnik elektryczny, pełne wyposażenie kuchenne.
  • Łazienka: prysznic z deszczownicą, pralka.
  • Pozostałe: TV, odkurzacz.
Budynek i Osiedle:
Inwestycja BROWARY WARSZAWSKIE to synonim komfortu i bezpieczeństwa. Mieszkańcy mają do dyspozycji:
  • Windę
  • Ochronę i monitoring
  • Teren ogrodzony
  • Ogrzewanie miejskie (brak piecyków gazowych)

Lokalizacja zapewnia doskonały dostęp do infrastruktury miejskiej, punktów usługowych, restauracji oraz terenów rekreacyjnych, będąc jednocześnie oazą spokoju w centrum metropolii.

Istnieje możliwość wynajęcia miejsca postojowego.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty SOL-MS-147429
Powierzchnia 36,27 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 5
Rodzaj budynku apartamentowiec
Technologia budowlana mieszana
Liczba pięter w budynku 6
Garaż możliwość wynajęcia
Stan lokalu do wprowadzenia
Stan prawny Własność
Okna drewniane
Instalacje dobre
Balkon kratka balkonowa
Rok budowy 2020

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Warszawa, Wola, Mirów
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-146857

Na sprzedaż wygodne, 1-pkojowe mieszkanie z dużą loggią w nowej inwestycji klasy premium- Chmielna Duo- w samym sercu Warszawy. Prezentowana nieruchomość ma powierzchnię 30,37m2 i usytuowana jest na 6 piętrze w 7 piętrowym apartamentowcu. Pokój z aneksem kuchennym ...

Powierzchnia
30,37 m2
Piętro
6
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
32 433,32 zł
cena 985 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Wola, Mirów

Warszawa, Wola, Krochmalna
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-147118

Na sprzedaż designerski, klimatyzowany apartament położony na parterze, z bezpośrednim wejściem od cichego, zielonego dziedzińca. Wysoki standard wykończenia, mieszkanie zostało zaprojekowane przez renomowane studio projektowe.  Przestronny salon z meblami renomowanych ...

Powierzchnia
44,50 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
28 651,69 zł
cena 1 275 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Wola, Krochmalna

Warszawa, Wola, Mirów, Żelazna
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-147551

Gotowiec inwestycyjny! - 85 m² z gotowym projektem podziału na 2 mieszkania! Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 85 m², położone w samym sercu warszawskiej Woli  Kluczowe atuty nieruchomości: Potencjał inwestycyjny: Układ pomieszczeń oraz ...

Powierzchnia
85,21 m2
Piętro
7
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
18 190,35 zł
cena 1 550 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Wola, Mirów, Żelazna

Warszawa, Wola, Radziwie
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-147825

Jasne i funkcjonalne 3 pokoje na Woli  Lokal położony na 3. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Radziwie to przestrzeń stworzona dla osób ceniących funkcjonalność i spokój. Wnętrze jest jasne, neutralne i gotowe do wprowadzenia lub własnej aranżacji. PRZEMYŚLANY ...

Powierzchnia
65,50 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
20 000,00 zł
cena 1 310 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Wola, Radziwie