22 535,21 zł/m2 cena: 1 600 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Nowoczesne 3 pokoje po remoncie | 71 m² | Klimatyzacja | Metro 7 min

Na sprzedaż eleganckie, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71 m², zlokalizowane na 3 piętrze w budynku z windą. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym, monitorowanym osiedlu z całodobową ochroną. Lokal wykończono w bardzo dobrym standardzie, mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych.

Główne atuty nieruchomości
  • Wysoki standard: nowa dębowa podłoga (jodełka francuska), stolarka drzwiowa i zabudowa kuchenna wykończone fornirem orzechowym.
  • Pełne wyposażenie: nowoczesna kuchnia z nowym sprzętem AGD oraz osobna garderoba/pomieszczenie gospodarcze z pralką i suszarką.
  • Komfort termiczny: zainstalowana klimatyzacja zapewniająca optymalną temperaturę przez cały rok.
  • Dodatkowa przestrzeń: duży, ustawny balkon

Układ i ekspozycja okien
  • Salon oraz pokój biurowy/dziecięcy: ekspozycja północna.
  • Sypialnia główna: ekspozycja północno-zachodnia.
  • Dodatkowo: funkcjonalny przedpokój oraz garderoba/pralnia.

Mieszkanie położone jest w cichej okolicy z doskonałą infrastrukturą miejską:
  • Metro: 7 minut pieszo.
  • Zakupy: całodobowy Lidl w odległości 5 minut spacerem.
  • W pobliżu: liczne punkty handlowo-usługowe i placówki edukacyjne.

Miejsce postojowe w garażu podziemnym: 70 000 zł 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty SOL-MS-147944
Powierzchnia 71,00 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 3
Rodzaj budynku blok
Liczba pięter w budynku 6
Garaż za dodatkową opłatą
Stan prawny Własność
Mies. czynsz admin. 1 000 PLN
Okna drewniane
Balkon jest
Rok budowy 2013

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Warszawa, Mokotów, Służew, Wróbla
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-133808

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej części Mokotowa, niedaleko stacji metra Służew. Dwustronne, słoneczne przez cały dzień. Kuchnia widna, otwarta na pokój. W pokoju dziennym na podłodze jest terakota, w sypialniach mozaika drewniana. Są 2, niewielkie balkony. Budynek ...

Powierzchnia
81,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
18 000,00 zł
cena 1 458 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Służew, Wróbla

Warszawa, Ursus, Gołąbki, Królów Polskich
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-136520

Do sprzedania 5-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie na osiedlu Gawra w Ursusie. Usytuowane na 3 i 4 piętrze budynku, bez windy. Powierzchnia mieszkania wynosi 163,62 m.2 i figuruje w Księdze Wieczystej, jednocześnie uwzględnia skosy. Na pierwszym poziomie znajduje się: ...

Powierzchnia
163,62 m2
Piętro
3
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
9 161,47 zł
cena 1 499 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Ursus, Gołąbki, Królów Polskich

Warszawa, Ursus, Szamoty, Silnikowa
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-143274

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie na nowym osiedlu w Ursusie przy Urzędzie Dzielnicy i Factory Outlet. Salon z aneksem kuchennym, 3 sypialnie (jedna z przynależną garderobą), 2 pełne łazienki (jedna z wanna wolnostojącą, druga z prysznicem i pralką) i balkon 8 m.2 Wysokiej ...

Powierzchnia
86,00 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
18 604,65 zł
cena 1 600 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Ursus, Szamoty, Silnikowa

Warszawa, Ursynów, Natolin, Braci Wagów
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-144157

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie niedaleko stacji metra. Dwustronne, słoneczne, ładnie wykończone i bardzo zadbane, od samego początku zamieszkane przez tych samych właścicieli. Ustawny salon, półotwarta kuchnia i loggia od strony patio. Dwie sypialnie, ...

Powierzchnia
80,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
25 750,00 zł
cena 2 060 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Ursynów, Natolin, Braci Wagów