14 605,26 zł/m2 cena: 555 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Na sprzedaż mieszkanie  37,5 m2  dwupokojowe z balkonem.
Kuchnia z niewielkim oknem, mały balkon, łazienka z wanną i WC i dwa pokoje , oraz przedpokój.
Mieszkanie do remontu. Na podłodze w pokojach drewniana klepka, okna plastikowe. wymieniona została instalacja centralnego ogrzewania wraz z grzejnikami. 

Klatki schodowe po remoncie. Do mieszkania przynależy piwnica, do użytkowania ogólnodostępne poddasze. 

Miejsca parkingowe ogólnodostępne pod blokiem, lub przy ulicy Obozowej.

Atrakcyjna lokalizacja,  okolica z dogodną komunikacją. Przystanek tramwajowy 130 m. Do Metra Księcia Janusza  2 przystanki autobusem 8 minut.
Blisko sklepy, słynny bazarek na Kole (10 minut), Biedronka 350 m, Wola Park, a także przychodnie i szpital, żłobki, przedszkola, oraz szkoły. 

Mieszkanie posiada KW.
 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty SOL-MS-145788
Powierzchnia 38,00 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 2
Rodzaj budynku kamienica
Liczba pięter w budynku 2
Stan lokalu do odnowienia
Stan prawny Własność
Okna PCV
Balkon jest
Rok budowy 1938

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Warszawa, Ochota, Stara Ochota, Sękocińska
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-145876

Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie na Starej Ochocie. Lokal mieści się na 1 piętrze w 9 piętrowym budynku z 1963 roku. Mieszkanie składa się z dwóch  pokoi (panele podłogowe), oddzielnej kuchni z oknem, łazienki z WC oraz przedpokoju z szafą wnękową. ...

Powierzchnia
43,15 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
16 454,23 zł
cena 710 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Ochota, Stara Ochota, Sękocińska

Warszawa, Mokotów, Stary Mokotów, Antoniego Józefa Madalińskiego
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-146511

Na sprzedaż nieduże, mieszkanie w przedwojennej kamienicy z 1929r.,  na Starym Mokotowie. Lokal ma powierzchnię 34,5 m2 i znajduje się na 2 piętrze w niskim, 4 piętrowym budynku. BRAK WINDY.  Jasny, przestronny pokój z dwoma dużymi oknami idealnie doświetlony, z możliwością ...

Powierzchnia
34,50 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
19 971,01 zł
cena 689 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Stary Mokotów, Antoniego Józefa Madalińskiego

Warszawa, Bemowo, Kazimierza Wyki
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-146545

Na sprzedaż nieduże, dwupokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie. Balkon, eskpozycja okien na stronę południową. Widna kuchnia, łazienka razem z WC.  Dogodna lokalizacja, W okolicy jest  park, mnóstwo sklepów (Hala Wola, Biedronka, CH przy Lazurowej. Komunikacja ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
11
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
17 000,00 zł
cena 612 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Bemowo, Kazimierza Wyki

Warszawa, Bemowo, Pirenejska
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-146836

Atrakcyjna kawalerka na sprzedaż w doskonałej lokalizacji Jeżeli marzysz o własnym, przytulnym miejscu w sercu miasta, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Prezentujemy wyjątkową kawalerkę, która łączy w sobie funkcjonalność, styl i doskonałą lokalizację. Opis nieruchomości Metraż: ...

Powierzchnia
30,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
15 666,67 zł
cena 470 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Bemowo, Pirenejska