44
ofert
18 000,00 zł/m2 cena: 558 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Funkcjonalna kawalerka 31 m² – Warszawa, Mokotów

Oferujemy na sprzedaż umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 31 m². Lokal znajduje się na trzecim piętrze w zadbanym budynku z windą . Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia i nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów finansowych.

Układ pomieszczeń
  • Pokój dzienny: przestronny, dobrze doświetlony, pełniący funkcję salonu i sypialni.
  • Kuchnia: oddzielna, widna ( wejście z pokoju).
  • Łazienka z WC i kabiną prysznicową
  • Przedpokój: z miejscem do przechowywania.

Nowoczesna winda w budynku, cicha, zielona okolica, bezpośrednie sąsiedztwo parku oraz placu zabaw.

Potencjał
: idealny wybór dla singla, pary lub jako gotowy produkt inwestycyjny pod wynajem.

Nieruchomość charakteryzuje się doskonałym punktem komunikacyjnym i bogatym zapleczem handlowo-usługowym:
  • Edukacja: zaledwie 800 m do Uczelni Łazarskiego (ok. 10 minut pieszo) – wysoki potencjał najmu studenckiego.
  • Zakupy i rozrywka: 850 m do Galerii Mokotów (Westfield Mokotów).
  • Komunikacja: bliskość stacji Metro Wilanowska, przystanków autobusowych i tramwajowych zapewnia szybki dojazd do centrum miasta i innych dzielnic.
  • Infrastruktura: w najbliższej okolicy znajdują się sklepy spożywcze, punkty usługowe oraz restauracje.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty SOL-MS-147940
Powierzchnia 31,00 m²
Liczba pokoi 1
Piętro 3
Rodzaj budynku blok
Liczba pięter w budynku 10
Stan lokalu dobry
Rok budowy 1974

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Warszawa, Mokotów, Stary Mokotów, Antoniego Józefa Madalińskiego
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-146511

Na sprzedaż nieduże, mieszkanie w przedwojennej kamienicy z 1929r.,  na Starym Mokotowie. Lokal ma powierzchnię 34,5 m2 i znajduje się na 2 piętrze w niskim, 4 piętrowym budynku. BRAK WINDY.  Jasny, przestronny pokój z dwoma dużymi oknami idealnie doświetlony, z możliwością ...

Powierzchnia
34,50 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
19 971,01 zł
cena 689 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Stary Mokotów, Antoniego Józefa Madalińskiego

Warszawa, Mokotów, Wierzbno, al. Niepodległości
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-146945

Mieszkanie o powierzchni 45,5 m², położone na drugim piętrze czteropiętrowego budynku, położonego przy ul. Al. Niepodległości.  W skład mieszkania wchodzą: trzy niezależne pokoje, widna, oddzielna kuchnia, łazienka z WC, przedpokój, loggia. Do ...

Powierzchnia
45,50 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
15 516,48 zł
cena 706 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Wierzbno, al. Niepodległości
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Bielawska

Warszawa, Mokotów, Bielawska
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-147914

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m², składające się z dwóch pokoi, kuchni z prześwitem na salon z balkonem oraz oddzielnej sypialni. Lokal położony jest na 3. piętrze w 12-piętrowym budynku. Mieszkanie jest ciche i dobrze doświetlone dzięki wschodniej ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
16 944,44 zł
cena 610 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Bielawska
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Stary Mokotów, Różana

Warszawa, Mokotów, Stary Mokotów, Różana
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-147935

Przytulna kawalerka z miejscem parkingowym w sercu Starego Mokotowa. Na sprzedaż komfortowe, jednopokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, zlokalizowane na bezpiecznym drugim piętrze w kameralnej, trzypiętrowej kamienicy. Lokale posiada pełną własność z księgą ...

Powierzchnia
32,00 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
22 500,00 zł
cena 720 000