34
ofert
Teresa Proszkiewicz

Pośrednik

Licencja: 19021

proszkiewicz@soltan-n.pl

605870122
228280055

zostaw wiadomość
16 944,44 zł/m2 cena: 610 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m², składające się z dwóch pokoi, kuchni z prześwitem na salon z balkonem oraz oddzielnej sypialni. Lokal położony jest na 3. piętrze w 12-piętrowym budynku.

Mieszkanie jest ciche i dobrze doświetlone dzięki wschodniej ekspozycji okien. Z okien rozciąga się widok na Park Arkadia.

W najbliższej okolicy znajdują się m.in. Park Wodny Warszawianka oraz liczne tereny zielone i rekreacyjne. Bardzo dobra komunikacja miejska – przystanki tramwajowe i autobusowe znajdują się około 300 m od budynku, a do stacji metra Metro Wierzbno jest około 800 m.

Do mieszkania przynależy piwnica.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty SOL-MS-147914
Powierzchnia 36,00 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 3
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana płyta
Liczba pięter w budynku 12
Piwnica 2,00 m²
Stan lokalu do remontu
Stan prawny Spółdzielcze własnościowe
Okna PCV
Balkon jest
Liczba balkonów 1
Rok budowy 1969
Gaz tak - miejski
Ogrzewanie C.O. miejskie
Winda tak
Liczba sypialni 1

Pomieszczenia

Powierzchnia pokoi 13,8 9  m2
Podłogi pokoi mozaika
Typ kuchni oddzielna
Rodzaj kuchni prześwit
Powierzchnia kuchni 4,30 m2
Podłoga kuchni terakota
Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 1
Powierzchnia łazienki 2,20 m2
Podłoga łazienki terakota
Liczba przedpokoi 1
Powierzchnia przedpokoi 5,00 m2

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Warszawa, Mokotów, Stary Mokotów, Antoniego Józefa Madalińskiego
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-146511

Na sprzedaż nieduże, mieszkanie w przedwojennej kamienicy z 1929r.,  na Starym Mokotowie. Lokal ma powierzchnię 34,5 m2 i znajduje się na 2 piętrze w niskim, 4 piętrowym budynku. BRAK WINDY.  Jasny, przestronny pokój z dwoma dużymi oknami idealnie doświetlony, z możliwością ...

Powierzchnia
34,50 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
19 971,01 zł
cena 689 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Stary Mokotów, Antoniego Józefa Madalińskiego

Warszawa, Mokotów, Wierzbno, al. Niepodległości
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-146945

Mieszkanie o powierzchni 45,5 m², położone na drugim piętrze czteropiętrowego budynku. W skład mieszkania wchodzą: trzy niezależne pokoje, widna, oddzielna kuchnia, łazienka z WC, przedpokój, loggia. Do mieszkania przynależy również piwnica. Niski ...

Powierzchnia
45,50 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
15 516,48 zł
cena 706 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Wierzbno, al. Niepodległości

Warszawa, Bemowo, Jana Blatona
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-145516

Na sprzedaż ustawne, 3 pokojowe mieszkanie na Bemowie. Nieruchomość o powierzchni 64,3m2 położona jest na 10 piętrze w 11 piętrowym budynku z 1991 roku. Pokoje ok: 18 m2 z wyjściem na loggię, 12,5 m2 oraz 10 m2. Oddzielna, widna kuchnia, osobno łazienka i WC. Na podłogach są ...

Powierzchnia
64,30 m2
Piętro
10
Cena za m2
11 648,52 zł
cena 749 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Bemowo, Jana Blatona

Warszawa, Ochota, Aleje Jerozolimskie
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-145632

Na sprzedaż rozkładowe  mieszkanie o powierzchni 37,5m2 na warszawskiej Ochocie. Ekspozycja okien na południe i zachód. Bardzo widne (trzy duże okna), ogromny balkon z widokiem na Filtry, z sypialni widok na podwórko z Atlas Tower. Pokój dzienny, sypialnia ok. 8-10m2, ...

Powierzchnia
37,50 m2
Piętro
6
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
19 733,33 zł
cena 740 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Ochota, Aleje Jerozolimskie