13 786,98 zł/m2 cena: 699 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Rewelacyjna lokalizacja obok Metra Wawrzyszew 500 m. dojazd do centrum 20 minut
Na sprzedaż dwustronne mieszkanie 51 m2, położone na 4 piętrze wieżowca w zielonej, spokojnej części Bielan.

3 jasne pokoje, łazienka, kuchnia. Ekspozycja wschód zachód. Mieszkanie jest widne i ma potencjał aranżacyjny, bardzo dobry układ pozwala na stworzenie mieszkania nawet z 3 sypialniami + salon z aneksem kuchennym.

Bardzo dobra komunikacja, metro 500 m. Obok bloku Biedronka, bazar Wolumen 300 m, galeria Młociny.
Idealne miejsce do życia dla rodzin z dziećmi, jak i dla osób szukających mieszkania w spokojnej części miasta.
W okolicy liczne tereny rekreacyjne: Stawy Brustmana 100 m,  Lasek Bielański 1,5 km, Las Lindego 700 m,  place zabaw,   szkoły, przedszkola i sklepy, Szpital bielański, przychodnia - wszystko w zasięgu ręki.

Brak możliwości założenia KW, spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, zakup tylko za gotówkę.
Czynsz około 750 pln.

Zapraszam do prezentacji

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty SOL-MS-147250
Powierzchnia 50,70 m²
Powierzchnia użytkowa 50,70 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 4
Rodzaj budynku blok
Liczba pięter w budynku 11
Stan lokalu do wprowadzenia
Stan prawny Własność
Mies. czynsz admin. 750 PLN
Okna PCV
Balkon jest
Rok budowy 1977

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Warszawa, Bielany, Chomiczówka, Marii Dąbrowskiej
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-145689

Na sprzedaż ustawne, 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Chomiczówka na warszawskich Bielanach. Stan do wprowadzenia, wyremontowane, wyposażone, z dużą ilością szaf. Funkcjonalny, nieprzechodni układ pomieszczeń. Ekspozycja okien na zachód i północny  wschód. Widna, oddzielna ...

Powierzchnia
54,50 m2
Piętro
9
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
15 761,47 zł
cena 859 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Bielany, Chomiczówka, Marii Dąbrowskiej
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Bielany, Wrzeciono

Warszawa, Bielany, Wrzeciono
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-147855

Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży piękne, wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie, położone przy Lasku Bielańskim, na ulicy Wrzeciono 54A w doskonałej lokalizacji przy Metrze Wawrzyszew - 600m. Mieszkanie jest dobrze doświetlone, okna wychodzą na drzewa i zieleń. ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
18 500,00 zł
cena 888 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Bielany, Wrzeciono
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Bielany, Chomiczówka, Pablo Nerudy

Warszawa, Bielany, Chomiczówka, Pablo Nerudy
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-147874

Komfortowe i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie na zielonej Chomiczówce Prezentujemy ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,63 m², zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Lokal usytuowany jest na 4. piętrze w 12-piętrowym budynku z windą z 1975 roku.  Mieszkanie ...

Powierzchnia
54,63 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
13 911,77 zł
cena 760 000

Warszawa, Ursus, Gołąbki, Elżbiety Rakuszanki
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-143453

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Rakuszanki w Ursusie.  Dwustronne, rozkładowe z oddzielną, widną kuchnią i ustawnymi pokojami, z salonu wyjście na 6 m.2 balkon. Na wyposażeniu pozostają meble, poza TV, biurkiem z salonu i oczywiście rzeczy osobiste właściciela.  Jest ...

Powierzchnia
56,40 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
15 939,72 zł
cena 899 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Ursus, Gołąbki, Elżbiety Rakuszanki