16
ofert
19 733,33 zł/m2 cena: 740 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Na sprzedaż rozkładowe  mieszkanie o powierzchni 37,5m2 na warszawskiej Ochocie. Ekspozycja okien na południe i zachód. Bardzo widne (trzy duże okna), ogromny balkon z widokiem na Filtry, z sypialni widok na podwórko z Atlas Tower. Pokój dzienny, sypialnia ok. 8-10m2, kuchnia z mniejszym oknem, obecnie wydzielona, do łatwego przekształcenia w aneks. Stolarka PCV po wymianie kilkanaście lat temu, w dobrym stanie. 

 

Budynek z lat '60, zadbany i przestronny, klatka po remoncie, instalacje sanitarne po wymianie. Czynsz ok. 750zł, zawierający ogrzewanie i zaliczkę na wodę.

Bardzo atrakcyjna lokalizacja - bezpośrednio przy placu Zawiszy, blisko do ścisłego centrum, doskonały punkt komunikacyjny.

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty SOL-MS-145632
Powierzchnia 37,50 m²
Powierzchnia użytkowa 37,50 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 6
Rodzaj budynku blok
Liczba pięter w budynku 11
Stan lokalu do remontu
Stan prawny Spółdzielcze własnościowe
Mies. czynsz admin. 750 PLN
Balkon jest
Rok budowy 1968

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Warszawa, Ochota, Stara Ochota, Sękocińska
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-145876

Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie na Starej Ochocie. Lokal mieści się na 1 piętrze w 9 piętrowym budynku z 1963 roku. Mieszkanie składa się z dwóch  pokoi (panele podłogowe), oddzielnej kuchni z oknem, łazienki z WC oraz przedpokoju z szafą wnękową. ...

Powierzchnia
43,15 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
16 454,23 zł
cena 710 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Ochota, Stara Ochota, Sękocińska

Warszawa, Ochota, Rakowiec, Stefana Baleya
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-147712

Jasne, 3-pokojowe mieszkanie na Rakowcu – 65,2 m² Na sprzedaż przestronne, trójstronne mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w niskim, zadbanym bloku z 1970 roku na warszawskim Rakowcu. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym układem, doskonałym doświetleniem oraz cichą, zieloną ...

Powierzchnia
65,20 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
13 420,25 zł
cena 875 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Ochota, Rakowiec, Stefana Baleya
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Hiszpania, Warszawa, Ochota, Władysława Korotyńskiego

Hiszpania, Warszawa, Ochota, Władysława Korotyńskiego
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-147949

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem – Warszawa, Ochota  Na sprzedaż dwustronne, dobrze doświetlone mieszkanie  zlokalizowane na 1 piętrze w zadbanym budynku na warszawskiej Ochocie.  Nieruchomość jest nieumeblowana i wymaga odświeżenia lub remontu, co daje nowemu właścicielowi ...

Powierzchnia
49,30 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
14 604,46 zł
cena 720 000

Warszawa, Bemowo, Budy
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-145176

Przedmiotem sprzedaży jest ustawne mieszkanie na warszawskim Bemowie. Lokal ma powierzchnię 50,9m2 i mieści się na 1 piętrze w 9 piętrowym budynku z 1991 roku. Prezentowana nieruchomość składa się z dwóch pokoi, oddzielnej, widnej kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. ...

Powierzchnia
50,90 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
17 583,50 zł
cena 895 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Bemowo, Budy